Studio Hortenzie

O studiu:

Studio Hortenzie se nachází v samém centru Prahy - jen 3 minuty od Hlavního nádraží nebo Masarykova nádraží a cca 8 minut pěšky z Václavského náměstí. Je to místo, kde vám pomůžeme navrátit harmonii, klid, zdraví a vyrovnanost do vašeho života. Pořádáme semináře Hormonální jógy pro ženy, Hormonální jógy pro muže i Hormonální jógy pro diabetiky a další veřejné akce související se zdravím a celkovou harmonií těla, mysli a duše.

Hormonální jógová terapie je unikátní, vědecky podložená sestava jednoduchých cviků. Zvládnete ji i bez předchozích zkušeností s jógou a dobrou zprávou je, že má velmi rychlé výsledky! Díky stimulaci žláz s vnitřní sekrecí navrací přirozeně hormonální rovnováhu bez potřeby užívat „umělé“ hormony a je též doplněna o úžasné protistresové cviky a dechová cvičení. Celkově harmonizuje naše tělo i psychiku.

Paní Dinah Rodrigues - celosvětově známá brazilská psycholožka a učitelka jógy - pracovala na této metodě přes 20 let, ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a učiteli jógy.

Ve Studiu Hortenzie pracují jen lektorky, které získaly certifikaci přímo od její autorky - Dinah Rodrigues. Společně se pravidelně scházíme, sdílíme a předáváme si zkušenosti a obohacujeme se o skvělé výsledky a úspěchy našich klientů.

Jsme šťastné, že nás na naší cestě potkala tak úžasná žena, jejíž metoda viditelně pomáhá a my ji s láskou můžeme předávat dál!

Určena všem ženám i mužům, kteří zažívají stres, ztrátu vitality a únavu. Těm, kteří mají problémy se štítnou žlázou. Všem, kteří trpí nespavostí, zažívají syndrom vyhoření, úzkostné stavy, vypadávání vlasů, nízké libido. Zlepší metabolismus a rozproudí lymfu, posílí imunitu, odstraní migrény. Navrací sebevědomí. Zvyšuje libido. Prevence karpálního tunelu.

Hormonální jógová terapie pro ženy je určena ženám všech věkových kategorií, které zažívají bolestivou menstruaci, nepravidelnost, ztrátu menstruace nebo pms. Ženám, které si přejí otěhotnět, pomáhá řešit neplodnost způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti či srůsty na vejcovodech. Ženám po porodu harmonizuje hormonální systém a podporuje kojení. Ženám v menopauze nebo před ní – odstraní symptomy jako návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, ztrátu vitality, nízké libido, migrény. Pro všechny ženy od 30 -35 let jako prevence.

Hormonální jógová terapie pro muže je vhodná pro všechny muže, kteří zažívají každodenní stres případně bušení srdce a navíc přispívá ke zmírnění nebo odstranění obtíží s prostatou, zvýšení plodnosti a kvality a množství spermatu a lepšímu zvládání stresu.

Hormonální jógová terapie pro diabetiky pomáhá léčit existující a rozvíjející se onemocnění (diabetes i. I diabetes ii.). Je ale také prevencí nebo pomocí pro vaše blízké, kteří onemocněním trpí. Diabetes je onemocnění, kdy slinivka břišní často neprodukuje dostatečné množství hormonu - inzulínu. Hormonální jóga pro diabetes se zaměřuje primárně na aktivaci funkce slinivky a podporuje její správnou funkci. Jelikož se ale jedná o celostní metodu, soustředíme se i na stimulaci ostatních žláz s vnitřní sekrecí - sleziny, jater, nadledvinek, štítné žlázy a hypofýzy.

Budete-li mít zájem, rádi sestavu naučíme anebo za vámi přijedeme do jakéhokoli místa v ČR a velmi rády za vámi přijedeme také přímo do vaší firmy.

Přejeme krásné dny a budeme se těšit na osobní setkání s vámi :)

Za celý tým Studia Hortenzie - Jana Hrabalová Bendová, majitelka.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Adresa: 
Opletalova 55
Praha 1
Česká republika
Telefon: 
725718816
Kontaktní e-mail: 
Studio nabízí tyto jógové styly:
Aroma jóga
Čakra jóga
Dětská jóga
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jin jóga
Jóga pro muže
Jóga pro seniory
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Pilates
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga

Lekce vedou tito lektoři

Lektor jógy

Jana
Hrabalová Bendová

Lektor jógy

Jitka
Janešová

Lektor jógy

Robert
Stuchlík

Lektor jógy

Tereza
Mračková
Hodnocení studia
Prostředí: - Jak se ve studiu cítíte, jak jste spokojeni s vybaveností, se zázemím, jak se vám tam celkově líbí?
Zatím nehodnoceno
Přístup lektora:  - Vede váš učitel lekce podle vaší představy? Jak jste spokojeni s průběhem hodiny?
Zatím nehodnoceno
Dostupnost:  - Je studio poblíž MHD? Můžete u něj pohodlně zaparkovat?
Zatím nehodnoceno

Studio pořádá tyto akce

--- studio nezadalo zatím žádné akce ---

Studia v nejbližším okolí

Vzdálenost od studia:
0.40 km
Vzdálenost od studia:
0.50 km
Vzdálenost od studia:
0.62 km
Vzdálenost od studia:
0.67 km
Go to top

Nejbližší akce

Neděle, 7. Březen 2021 - 18:00
Sobota, 13. Březen 2021 - 9:00