Veronika Tumová

O lektorovi:

Mou životní vášní je sport, cestování, francouzština a Francie.

Každý máme nějaká svá životní motta, pro mě je jedním z nich: "Užij každého dne, jako by byl ten poslední." Vím, že to vždy není zcela jednoduché, nežijeme v jednoduché době, ale já osobně zkouším v každém dni najít alespoň něco pozitivního. Zkuste to i vy! Něco, co vás potěší, čím jste potěšili ostatní či, co Vám zkrátka udělalo dobře. Považuji tento přístup za důležitý.

Již odmalička jsem byla neposedné děcko, které vyžadovalo neustálou aktivitu, pohyb a pobyt venku. Vydrželo mi to ostatně až dodnes. Miluji sport, pohyb, slunce, dynamiku, hudbu, přírodu a pozitivní přístup k životu.

Má cesta k józe vedla přes všechny možné i nemožné sporty. Inu, člověk se stále hledá, protože má stále co objevovat, stále se učí a zjišťuje, co je pro něj dobré. Co je ten jeho šálek lahodného čaje, šálek, který mu nejvíce chutná. V józe jsem však nalezla mnohem více než jen krásný pocit z pohybu. Pocit uvědomění si sama sebe, uvědomění si plynulosti dechu a pohybu, porozumění vlastnímu tělu. Jóga je pro mě radostí, potěšením, pohlazením na duši a prostředkem k dobré náladě, k úsměvu na rtech.

Velmi ráda Vás přivítám na svých lekcích a radostí pro mě bude, když i Vy budete odcházet s úsměvem na tváři.

Namasté!

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Beroun
Telefon: 
775666896
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Aštanga jóga
Jóga pro těhotné
Power jóga
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Power jogy
Joga pro těhotné
Worshopy asthanga joga a mnoho dalších...
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Dosažený výsledek: 4 (3 hlasy/ů)
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Dosažený výsledek: 4 (3 hlasy/ů)
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Dosažený výsledek: 4 (3 hlasy/ů)

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 27. Listopad 2020 - 17:00
Pátek, 4. Prosinec 2020 - 0:55