Štěpánka Vágnerová

O lektorovi:

Má cesta k józe byla dlouhá. Až po třicítce jsem přišla na to, co mě v životě naplňuje. Nevadí! Jsem šťastná, že se tak vůbec stalo. Jóga mi otevřela oči i srdce. Díky ní jsem pochopila, že tajemství života nenajdeme na vrcholu hory nebo zakopané pod zemí, ale ve svém nitru.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, pracovala v nadnárodní farmaceutické společnosti, PR agentuře a posléze i "na volné noze" - převážně jako konzultant pro efektivní marketingovou komunikaci. Po deseti letech strávených v obchodní mašinérii jsem se rozhodla naplnit své skutečné poslání. Přečetla jsem nespočet úžasných knih a absolvovala řadu obohacujících kurzů a seminářů.

Za doposud největší dar považuji léto strávené s Davidem Vendettim a Toddem Skoglundem ze South Boston Yoga. Díky nim jsem otevřela srdce sama sobě, vnímám studium i učení jógy s radostí a pokorou, předávám lásku a naději druhým. Díky studiu u doktora Jiřího Čumpelíka obohacuji své lekce také zapojováním hlubokého stabilizačního systému, které vede ke správnému držení těla, kvalitnějšímu dechu a tedy i prožitku. Mou velkou inspirací jsou i ostatní učitelé, které jsem poznala, také kolegyně a kolegové z kurzů, ale nejvíce má rodina a samotní žáci.

Mé lekce jsou dynamické, hravé, ale zároveň uklidňující a uvolňující. Přinášejí radost z pohybu, cestu k uzdravení, vnitřnímu klidu a harmonii. Propojením pohybu a dechu můžeme lépe vnímat své tělo a mysl, být k sobě upřímní, respektovat své možnosti a poznávat tak své skutečné já.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Beroun
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Jóga pro těhotné
Jóga pro zdravá záda
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Jóga a jógová terapie (PhDr. Jiří Čumpelík, Ph.D.)
Yoga Alliance Certified Teacher Training (South Boston Yoga - David Vendetti a Todd Skoglund)
Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodriguéz (Irena Šorfová)
Dornova metoda a Breussova masáž (MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann)
Reiki I. a II. (Mgr. Zbyněk Kostrhun)
Tělo a stres (CKP Dobřichovice - PhDr. Filip Abramčuk Ph.D. a Mgr. Tereza Koryntová)
Masér pro sportovní a rekondiční masáže (REFIT SH s.r.o.)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 31. Říjen 2020 - 9:00
Pátek, 6. Listopad 2020 - 16:00