Petra Kučerová

O lektorovi:

S jógou jsem se poprvé setkala po vysoké škole, v době kdy jsem procházela velkými životními změnami (neplánovaný odchod ze školy do zaměstnání, nemoc) a hledala nějaký záchytný bod. Jednoho dne jsem se vydala na lekci jógy a bylo to. Jóga mi vstoupila do života postupně, nejdříve jen jako fyzické cvičení, postupem času začala čím dál více pozitivně ovlivňovat i mou mysl. Cítila jsem její blahodárný dopad na celém svém rozbolavělém těle, po každé lekci, po každém dechovém cvičení, po každé relaxaci. Objevila jsem, že jóga je úžasný systém cvičení (jak fyzického, tak psychického), který dokáže od základů změnit člověku život, zlepšit jeho zdravotní stav, zahojit bolavou duši a posílit a vytvarovat celé tělo.

Taková fantastická věc! Jak to, že to skoro nikdo v mém okolí nezná nebo nedělá? A tak mi v hlavě uzrála myšlenka na to, že jednoho dne chci zkušenosti z praktikování jógy předávat dál, aby i další lidé mohli poznat její účinky sami na sobě. Díky fantastickým ostravským lektorkám z Shanti Yoga Studia (a mnoha dalším) jsem měla možnost vyzkoušet si v průběhu let různé styly a druhy jógy, absolvovat řadu workshopů a jógových pobytů. Od tohoto roku studuji prezenčně kurz Jógového učitele II. třídy, abych načerpala ještě více znalostí a vědomostí.

Na mých hodinách jógy se zaměřujeme na zlepšení hybnosti nejvíce zatěžovaných částí těla jednostrannou zátěží, jako jsou kyčelní klouby, kolena, ramena a samozřejmě také páteř. Společně si odpočineme, zrelaxujeme své tělo a necháme se nést na vlně okažiku "tady a teď".

Petra  Kučerová
Petra  Kučerová
Petra  Kučerová
Petra  Kučerová
Petra  Kučerová
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Ostrava
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Čakra jóga
Hatha jóga
Pilates
Power jóga
Relaxační jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
Lektorka jógy II. stupně - Rádža jóga
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Bandhy, Pránájáma, Restorativní jóga
Sobota, 24. Srpen 2019 - 8:00
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 6. Září 2019 - 17:00
Instruktor jógy, trenér 2. třídy hj4
Pátek, 6. Září 2019 - 17:00