Nela Anna Perglová

O lektorovi:

Radost z pohybu mě provázela od dětství. Přes všechny různé sporty jsem se dostala postupem času až k milované józe, v které jsem našla vše. A neustále nacházím.

Následný úraz kolene mě dovedl k SM systému, který mi pomohl se znovu postavit na nohy. Díky józe a SM systému jsem začala vnímat pohyb z jiného úhlu pohledu. Proto jsem vděčná, že mohu dále vše sdílet s každým, koho na své cestě potkávám.

Zaměřuji se na správnou funkci pohybového aparátu ze zdravotního i praktického hlediska. Ráda pozoruji a propojuji vliv spirální dynamiky na pohybový aparát člověka v běžném denním životě, ale i u aktivních a vrcholových sportovců.

Nerada definuji své lekce, protože, každá lekce je o Vás, Vy jste (s)tvořiteli hodin, na kterých společně plyneme a za to Vám patří moje velké poděkování a obdiv, děkuji, že jste mými učetli. Každá lekce je tak nepopsaným listem, který se zaplňuje dle Vašich postojů, potřeb, rozpoložení, myšlenek, toho s jakým záměrem na lekci přicházíte a s čím chcete odejít. Někdy je to svižná vinyaska, jindy jemné protažení a vnímání nebo třeba od každého trochu. Vždy sami se sebou, sami v sobě a na vlně našeho dechu. Nalézání sebe samých. Nalézaní sebe v druhých.

Nela Anna  Perglová
Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
775979138
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Acro jóga
Čakra jóga
Flow jóga
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Pránájáma
Relaxační jóga
Terapeutická jóga
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
2014 SM systém - specializace A, B, C, D, certifikace lektor SM
2014 Autopatie - certifikace I., II. III., Česká univerzita homeopatie (Mgr. Jiří Čechovský)
2015 Lektor jógy, Synergy Academy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Lisabon s jógou a shiatsu
Čtvrtek, 22. Srpen 2019 - 15:00
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 23. Srpen 2019 - 17:00
 Psychologie yogy a harmonizace čaker
Pátek, 23. Srpen 2019 - 19:00