Martina Wellnerová

O lektorovi:

Jógu praktikuji s různými přestávkami od svých 18 let, kdy se mi poprvé dostala do rukou kniha o józe André van Lysbetha a provázela mě s různou intenzitou v mých životních etapách.

Nejvíce mne ovlivnil PhDr. Jiří Čumpelík a PhMr. Rudolf Skarnitzl, svámí Gítánánda a zejména Ramana Mahariši, kteří jsou mojí neustálou inspirací a velkými vzory. Zásadní obrat v mém životě pro mne znamenal pobyt v Ramanashramu v Indii, kam se vždy ráda vracím. Tradiční jógu doplňuji novinkami z nejnovějších výzkumů o zdravém pohybu, o fasciích jejich zásadním významem pro pohyb, prvky vývojové kineziologie, světem, který pro mě objevila Lenka Oravcová a díky jí za její knihu Principy zdravého pohybu – jóga a jógová terapie.

Jóga je mojí životní láskou a cestou, na které se neustále učím.

Absolvovala jsem kurz III. a II. a I. třídy u České akademie jógy o.s. a na FF UK, FTVS UK – Jógová terapie.

Vedu lekce pro veřejnost Jemné jógy ve studiu Annámalai - Česká akademie jógy. Lekce jógy s prvky vývojové kineziologie a moderních poznatků o zdravém pohybu učí správnému držení těla, zdravým pohybovým stereotypům v souladu s dechem, umožňující volné proudění energie. Lekce jsou vedeny s důrazem na vědomý prožitek těla, vědomí dechu, pozornost... Vhodné pro každého, bez omezení pokročilosti či věku.

Dále individuální lekce jógové terapie a terapii při obtížích s hypermobilitou.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
603 544 835
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Terapeutická jóga
Lektor působí v těchto studiích
  • Studio

    Annámalai - Česká akademie jógy
Odbornost, vzdělání:
Lektor jógové terapie I. třídy ČAJ a FF UK, FTVS UK
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 27. Listopad 2020 - 17:00
Pátek, 4. Prosinec 2020 - 0:55