Kat Dymáková

O lektorovi:

Vyučuji vinyása, hatha a yin jógu. Nabízím soukromé i studiové lekce.

Mé hodiny vinyásy jsou dynamické a tématicky zaměřené, lekce hatha jógy jemnější s větším prostorem pro hlubší protažení, pranajámu a meditaci. Yin jóga má velmi klidný charakter, pozice jsou drženy po několik minut. Yin jóga pomáhá prohlubovat hybnost kloubů a uvolnit pojivové tkáně, na emocionální úrovni pak ztišit naší mysl a odbourat stres.

Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých studentů, zaměřuji se na správné provedení jednotlivých ásan a propojení dechu, mysli a pohybu.

Jógu jsem si zamilovala ve svých 18 letech v Londýně, kde jsem několik let žila. Od začátku jógu vnímám nejen jako pouhé cvičení těla, ale jako nástroj jak zklidnit mysl, vrátit se sama k sobě, jako cestu k vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti.

Studovala jsem na Fakultě humanitních studií UK, kde jsem se zaměřovala zejména na psychologii. Své vzdělání „o člověku“ jsem doplnila o východní učení.

Splnila jsem si dávný sen a odcestovala do Rishikeshe – posvátného města na úpatí Himalájí, kde jsem absolvovala Yoga Teacher Training RYT 200. V Indii jsem také absolvovala kurz ajurvédské marma masáže.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
774221705
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Flow jóga
Hatha jóga
Jin jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro zdravá záda
Jóga pro ženy
Meditace
Pránájáma
Vinyasa jóga
Odbornost, vzdělání:
RYT 200
Marma Massage Therapist
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 4. Prosinec 2020 - 0:55
Pátek, 4. Prosinec 2020 - 18:00
Pátek, 11. Prosinec 2020 - 18:00