Jitka Dytrychová

O lektorovi:

Jsem registrovanou lektorkou jógy (R.Y.T. 200) u mezinárodní Aliance jógy (Yoga Alliance) a absolventkou kurzu pro učitele jógy III. třídy u České akademie jógy.

Jógu jsem začala praktikovat v roce 2011 pod vlivem setkání s australskou učitelkou učitelů Nicky Knoff a jejím nekompromisním, přesto moudrým a láskyplným přístupem k tradiční Hatha józe. Kromě své osobní praxe jsem se od té doby účastnila seminářů s dalšími učiteli, Jacinthou Mc Burney a Jankou Aksamitovou, v jejíž škole Hridaya Yoga Academy v australském Cairns jsem v roce 2016 absolvovala mezinárodní kurz pro učitele jógy. Dlouhodobě spolupracuji s přední českou transpersonální psycholožkou PhDr. Patricií Anzari, CSc., procházím výcvikem v její originální psychoterapeutické metodě aktivní egolýzy. Na pobytových programech osobního růstu v Českém Švýcarsku působím v roli koterapeuta již 12 let.

Mým cílem je provázet klienty jógovou praxí tak, aby se mohla stát přirozenou součástí jejich života a jejich pohledu na svět. Cesta vede skrze znovuobjevení dechu, obydlení vlastního těla a otevření srdce prostřednictvím jógy k odolnosti, odvaze a nezávislosti v naší každodennosti.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
604294034
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Flow jóga
Hatha jóga
Meditace
Pránájáma
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
R.Y.T. 200
Trenér jógy III. třídy (ČAJ)
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Čakrová jóga 1.,2.,3., čakra
Neděle, 16. Prosinec 2018 - 9:30
Jóga pomáhá... tentokrát onkoláčkům
Neděle, 16. Prosinec 2018 - 9:30
Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Pátek, 21. Prosinec 2018 - 17:00