Eva Janyšková

O lektorovi:

Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues, klasické jógy a jógy pro seniory.

V současné době se věnuji primárně individuálním hodinám a víkendovým seminářům Hormonální jógy (HJ). Dále vedu lekce Jógy pro seniory a příležitostně lekce Hathajógy.

Individuální lekce HJ vedu v Om Yoga Studiu na Praze 4, a měsíční kurzy HJ v Centru Hormonální jógy na Praze 7, kde zároveň vedu lekce jógy pro seniory.

Jóga pro mě byla řadu let jen nezáživné pomalé cvičení, které jsem nechápala a ani chápat nechtěla. Věnovala jsem se řadě aktivit a vedla hodně uspěchaný život, který mi protékal mezi prsty. Až po návštěvě jógové hodiny v nejmenovaném studiu jsem se na základě souhry více událostí poprvé dívala na jógu, jako na něco jiného než jen pouhé cvičení, při kterém si protáhnu celé tělo. Z hodiny jsem si odnesla něco navíc, něco co nebylo možné specifikovat, ale vytvořilo to ve mně příjemný pocit, který přetrvával. Postupně jsem začala navštěvovat hodiny jógy a cvičit. Cítila jsem se čím dál lépe a začala se na svět dívat jinýma očima. Zprvu mě přitahovala dynamika a kontrola v přechodech, náročné pozice….dnes mě přitahuje porozumění vlastnímu tělu a mysli.

Mnoho lidí se v dnešní době obrací k józe jako k něčemu, co jim může ulehčit život a naučit je vyrovnávat se s jeho "nástrahami" a překvapeními. Někteří dokonce očekávají, že jóga může vyřešit jejich problémy, ať už psychické nebo fyzické. Neříkám, že tomu tak není, ale dle mého názoru je jóga především návod, jak žít a vnímat všechny kvality života, které si mnohdy neuvědomujeme... a díky tomu může být náš život stabilnější a určité věci, o kterých jsme si to nemysleli začnou dávat smysl.

A jak s jógou začít? Volně a bez očekávání :)

Těším se na setkání s Vámi, Eva.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Praha
Telefon: 
+ 420 602 158 422
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Hatha jóga
Hormonální jóga
Jóga pro seniory
Relaxační jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Akreditovaný vzdělávací program INSTRUKTOR JÓGY - Český svaz jógy
Vědecký základ sportovního tréninku, Kurz trenérů licence B
Certifikovaný kurz Hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues
Kurz Jógy pro seniory
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

Termín
Hormonální jóga pro prevenci a léčbu (nejen) diabetu Hormonální jóga pro prevenci a léčbu (nejen) diabetu Sobota, 27. Duben 2019 - 14:00 Neděle, 28. Duben 2019 - 12:30 Kurzy
Večerní kurz Hormonální jógy pro ženy - 5 osob Večerní kurz Hormonální jógy pro ženy - 5 osob Čtvrtek, 9. Květen 2019 - 18:15 Čtvrtek, 6. Červen 2019 - 18:45 Kurzy
Hormonální jóga pro prevenci a léčbu (nejen) diabetu Hormonální jóga pro prevenci a léčbu (nejen) diabetu Sobota, 25. Květen 2019 - 14:00 Neděle, 26. Květen 2019 - 12:30 Kurzy
Go to top

Nejbližší akce