Eliška Bádrová

O lektorovi:

Na cestu jógy jsem se poprvé vydala před třemi lety, konkrétně na kurz powerjógy pod vedením zkušené lektorky a báječné ženy Lucie Eckeltové. Především díky jejímu proklientskému přístupu jsem se rozhodla do tajů tohoto učení ponořit hlouběji.

Prozatím zkouším různé styly, abych se mohla usadit tam, kde mi bude dobře. Zajímá mě především powerjóga, jóga s dětmi, ashtanga vinyasa joga, čakra joga a párová acro joga.

Má praxe hlídání dětí a také fakt, že sama jedno doma mám, mě přivedla k možnosti pracovat s dětmi v kurzu šitém na míru pouze jim, tedy vedu kurz Jóga s dětmi. V nesoutěživém prostředí a formou her se děti učí základní pozice pro radost z pohybu.

Dále se specializuji na lekce Power jógy, kde se více zaměříme na dynamiku a rychlejší střídání pozic, tentokrát však již s dospělými :)

Od doby co cvičím jógu, se mé tělo i mysl cítí pružnější, odolnější, radostnější a má vůle pevnější. Již delší dobu jsem zasvěcená do tajů meditace a díky józe a meditační praxi jsem schopna mnohem lépe vědomě ovlivňovat proud svých myšlenek a zároveň tak i kvalitu svého života.

Kontakty a styly

Kontaktní údaje

Město: 
Brno
Kontaktní e-mail: 
Jógové styly:
Dětská jóga
Power jóga
Lektor působí v těchto studiích
Odbornost, vzdělání:
Instruktor Power jógy
Instruktor Dětské jógy
Hodnocení lektora
Struktura lekcí: - Jak jste spokojeni se strukturou lekcí, které vede tento učitel? Vyhovuje vám způsob, jakým učitel hodiny připravuje?
Zatím nehodnoceno
Styl vedení lekcí: - Vyhovuje vám, jak učitel lekci vede? Vysvětluje/ukazuje srozumitelně jednotlivé ásany a sekvence pozic tak, aby vás příjemně provedl celou lekcí?
Zatím nehodnoceno
Poradí, pomůže?: - Jak dobře vám učitel dokáže poradit/pomoct, když si na lekci nevíte rady?
Zatím nehodnoceno

Učitel pořádá tyto akce

--- lektor/ka nezadal zatím žádné akce ---
Go to top

Nejbližší akce

Středa, 13. Listopad 2019 - 17:35
Čtvrtek, 14. Listopad 2019 - 17:50
Pátek, 15. Listopad 2019 - 7:00