Workshop Wim Hof metody

Sobota
13.02.2021
(09:00 - 17:00)
Workshop
O akci:

Workshop vedený mezinárodně akreditovaným instruktorem Jakubem Chomátem.

Objevte svůj vnitřní oheň s Wim Hof metodou, prací s dechem, vědomým otužováním a nastavením mysli...

Wim Hof metoda (WHM) je známá svou jednoduchostí, efektivností a funkčností. Jde o dokonalý nástroj, kterým je možné vědomě ovládat svůj imunitní, endokrinní (hormonální) systém a další autonomní procesy v těle. WHM účinně pomáhá propojit mysl a tělo a odkrývá náš skrytý strach a zároveň potenciál a sílu, která v každém z nás je.

Workshop je vhodný pro osoby starší 18 let, začátečníky i pokročilejší. Není vhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiovaskulárními příhodami a výraznější epilepsií (výhradně po konzultaci s ošetřujícím lékařem).

Co s sebou?
Plavky, ručník, karimatku, nádobu na pití, cokoliv co si rádi berete sebou na akce + vyplněný zdravotní dotazník (bude případně dostupný i na místě).

Cena zahrnuje workshop vedený akreditovaným instruktorem Jakubem Chomátem (www.jakubchomat.cz), vegetariánské občerstvení a oběd.

Program:

Bývá ti zima, jsi zimomřivý(á)? Nastavením mysli v kombinaci s dýchací technikou je možné aktivovat svůj "vnitřní oheň" a rozehřát své tělesné jádro.

Zažíváš stres a cítíš se často vyčerpaný(á)? WHM funguje skvěle, jako nástroj pro vědomé zacházení se stresem každodenního života a pomáhá zvýšit soustředění a kreativitu. Pravidelným praktikováním je možné zvýšit kapacitu vitální energie, výkonnost a i celková regenerace je kvalitnější.

Zakladatel této metody - Wim Hof - pomohl změnit pohled vědy a medicíny na možnosti mysli a lidského těla. Těšit se můžete na vědecké poznatky o metodě, dechové techniky, práci s chladem a dobrovolný ponor do vody o teplotě 3 °C.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
3 100 Kč/osoba
Valentýnská cena workshopu pro páry: 5 600,- Kč/2 osoby
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Pondělí, 25. Leden 2021 - 18:15
Středa, 27. Leden 2021 - 18:00
Středa, 27. Leden 2021 - 18:15