Workshop Mindful jin jóga

Sobota
21.11.2020
(09:00 - 12:00)
Workshop
O akci:

Workshop s ing. Janou Provazníkovou, certifikovanou lektorkou Hatha a Yin Yogy, certifikovanou lektorkou Relation Mindfulness (více informací na www.mindfulyoga.cz)

Workshop plný praxe, ve kterém si vyzkoušíme meditaci všímavosti. Mindfulness (neboli všímavost) je schopnost vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Je tedy skvělým nástrojem k obrácení pozornosti do sebe, k vnímání našeho těla, pocitů a myšlenek.
Všímavost v józe je postoj, kterým přijímáme a v němž pouštíme všechny snahy o manipulaci přítomným okamžikem a rozvíjíme schopnost pozorování bez tendence jakkoliv do něj zasahovat. Otevíráme se sami sobě, otevíráme se světu.

Workshop je vhodný pro všechny bez ohledu na pokročilost praxe. Zvláště pro ty, kteří by rádi prohloubili svoji praxi a snadněji psychicky zvládali každodenní situace.

Co s sebou:
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Program:

V rámci setkání se blíže seznámíte s mindfulness a jejím využitím nejen v jógové praxi, ale i během celého dne. Užijeme si relaxaci, dotkneme se meditace a rozebereme, jak se účinně během dne zastavovat.
Harmonizujeme tok energie v meridiánu plic, jehož činnost v měsíci listopadu vrcholí. Podpoříme naše plíce jakožto životodárný orgán pro celé tělo. Vytvoříme prostor pro odpověď na otázku „Co potřebuji pro to, aby se mi v životě lépe dýchalo?“.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
490 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 27. Listopad 2020 - 17:00
Pátek, 4. Prosinec 2020 - 0:55