Těhotný seminář pro vědomou mámu s Marií Hledíkovou

Sobota
18.11.2017
(10:15 - 14:15)
Workshop
O akci:

Setkaly jste se již s pojmy „kontaktní rodičovství“ či „vědomá výchova dětí“ a chtěly byste se nejen teoreticky, ale i prakticky, přiblížit těmto pojmům také skrze jógu? Seminář pro vědomou mámu je koncipován jako syntéza myšlenek vědomého mateřství a jógy, kde můžeme společně nalézat, kde se vlastně setkávají a proč.

Ať pod srdcem nosíteVaše dítě první, či několikáté v řadě, ať máte s tímto pohledem na starost o novorozeně, či výchovu, zkušenosti větší, menší nebo žádné, můžete se k nám přidat a zkoumat dle libosti možné další aspekty, poradit se, nalézat, sdílet...

Budeme se zabývat především těmito základními tématy:

Postoj většinového moderního světa k výchově.
Postoj přirozený a vědomý, proč?
Jak se to pojí s jógou?
Jak to spojit s praxí jógy, jóga sádhanou?
Proč společné spaní? Proč nosit? Proč se neznásilňovat a řídit se intuicí? Co je vlastně intuice a proč ji nevidíme? Jsou naše zažité výchovné vzorce ty správné?

Kojení, komunikace a strachy.
Jak z těhotenství do uspěchané role matky?
Nemusí být uspěchaná. Jak v sobě neztratit ženu po porodu?

Seminář vede: Marie Hledíková

Platba a rezervace: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017023. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_VEDOMA_MAMA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.
Storno podmínky: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá část a a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

Těhotný seminář pro vědomou mámu s Marií Hledíkovou
Program:

Obsahem semináře bude:

Devadesátiminutová prožitková gravid jóga, která bude mít hlavní náplní zrelaxování, utišení vznikajících obav, prodýchnutí toho, co miminko dovolí, protažení v harmonii s posílením těla fyzického.
Povídání, hovory, diskuze, debatování na zmíněná témata.

Adresa:
Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1
Česká republika
E-mail:
Cena:
990 Kč
Na akci vás zve...
Jógovna

Lektor jógy

Marie
Hledíková
Go to top

Nejbližší akce

Kurz Jin Jógy
Středa, 26. Září 2018 - 19:50
Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Čtvrtek, 27. Září 2018 - 17:00