Technika jógového dechu Vítězný dech

Čtvrtek
29.03.2018
- Neděle
01.04.2018
Workshop
O akci:

Čtyřdenní seminář Vítězný dech je vhodný pro všechny, kteří tuší, nebo ví, že správný dech je základem zdraví, základem života a kteří se správnému dechu chtějí naučit. Dechová cvičení výrazně pomáhají pročistit tělo na fyzické i mentální úrovni. Ve své výuce paní Gana využívá jógové techniky dýchání, tzv. udžej dech, čili Vítězný dech. Techniku se paní Gana naučila ve svém rodném Mongolsku, kde každý rok pod vedením duchovních učitelů své schopnosti neustále zdokonaluje a pak šíří dál.

Základní seminář Vám přinese:
- prožitek a účinek intenzivního jógového dýchání
- pročištění a uvolnění fyzické, mentální a emoční
- mnoho cenných informací
- domácí sestavu, kterou si zdraví a pohodu můžete udržovat již po celý život

Soustava cviků Vítězného dechu je koncipována tak, aby vedla k co nejefektivnějšímu využití kapacity plic. Během cvičení Vítězného dechu tak dochází k systematickému naplňování všech buněk kyslíkem, a to i v částech těla, které jsme do té doby nevědomě zanedbávali. V relativně krátké době se díky cvičení naše buňky zbavují nastřádaných nečistot, obnovují se a omlazují. Prostřednictvím Vítězného dechu zklidňujeme a posilujeme tělo, řeč a myšlenky. Tělo a mysl se dostávají do původního stavu čistoty, pro který je charakteristická nepřítomnost myšlenek, emocí a nemocí.

Lektorka: Gantulga Ganjuur – Gana se narodila v Mongolsku. Pochází z rodiny mezi jejíž předky patří významní Lámové. I u ní samotné se od dětství začaly objevovat dispozice pro duchovní činnost a léčitelství. Od roku 1997 žije téměř nepřetržitě v Čechách. Věnuje se pomoci lidem a popularizaci jógové dechové techniky „Vítězný dech“.

Základním seminářem práce Gany, jako lektorky nekončí. Setkáváme se na pravidelných krijích – kdy máme možnost s ní vše prokonzultovat a dále pracovat. Po nějakém čase je možné práci na sobě prohloubit na Maha krije, a na takzvaném „pokračováku“ – kde se hlouběji pracuje s energií, vitalitou.

Technika jógového dechu Vítězný dech
Program:

29.03. – 01.04.2018
Čas: vždy 17:30 – 20:30 hod, pouze poslední den 1.4. v 09:30 – 12:30 hod

Adresa:
Shakti Centrum Jóga Domažlice
Hruškova 506
Domažlice
Česká republika
Cena:
3.990,- Kč (záloha 1.000,- Kč)
Na akci vás zve...
Shakti Centrum Jóga Domažlice
Go to top

Nejbližší akce

Ashtanga intensive s Philippou Asher
Středa, 12. Prosinec 2018 - 8:00
Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00