Orgánová jóga

Sobota
03.03.2018
- Neděle
04.03.2018
Workshop
O akci:

Přijďte si ve víkendovém semináři vyzkoušet, jak kombinací jógy, čínské medicíny a vaší psychiky můžete zharmonizovat vaše vnitřní orgány a podpořit tak jejich správné fungování.

Orgánová jóga
Program:

1. den
Během prvního dne se nejprve naučíte provádět každou pozici zvlášť, což vám umožní zjistit, jestli nemáte některý z orgánů oslabený. Budeme cvičit celou sestavu několikrát s důrazem na správné nastavení pozic a jejich prodýchání. Zároveň budeme probírat jednotlivé orgány a meridiánové dráhy z hlediska čínské medicíny a ročních období. V prvním dni se z psychického hlediska podíváme na jednotlivé orgány.

2. den
Opět se budeme věnovat procvičování jednotlivých pozic a ty pozice, které vám budou dělat potíže, speciálně probereme a ukážeme si, jak postupně pozici zvládnout, aby vašemu tělu byla prospěšná a pomáhala vám. Ukážeme si průběh jednotlivých energetických drah v těle, jak se projevuje špatné fungování orgánů a ukážeme si základní akupresurní body na těle. Každý orgán probereme i z hlediska stravování podle čínské medicíny, tzn., že se dozvíte, kdy a co je dobré jíst, a kdy a co je vyloženě pro naše tělo škodlivé. V tomto druhém dni se z psychického hlediska podíváme na jednotlivé meridiány a vše v závěru propojíme.

Adresa:
Dům jógy
Ostrovského 11/16
Praha 5
Česká republika
Cena:
3000 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy
Go to top

Nejbližší akce

Ashtanga intensive s Philippou Asher
Středa, 12. Prosinec 2018 - 8:00
Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00