Jógový workshop pro lektory jógy

Sobota
23.02.2019
(09:00 - 12:00)
Workshop
O akci:

Jógový workshoppro lektory jógy a pokročilé jogíny pod vedením Kateriny Kaostubhi, certifikované instruktorky jógy a zdravotní sestry.

Lekce je vhodná pro instruktory a nadšence jógy, kteří chtějí prohloubit své znalosti v jógovém cvičení (precizní provedení pozic z Hatha a Ashtanga jógy).

Workshop není vhodný pro úplné začátečníky, protože je vyžadována jistá fyzická zdatnost. Workshop je veden v anglickém jazyce s možností překladu do ČJ.

O lektorce Katerine Kaostubhi:
Pracuji jako Yoga Instructor a zdravotní sestra jednotky intenzivní péče, disponuji kvalitní znalostí anatomie a fyziologie lidského těla. Vzdělání lektora jógy jsem získala v Indii a Velké Británii, kde již víc jak 10 let žiji.

Moje praxe:
700 hodin Yoga Alliance teacher training
500 hodin British Wheel Yoga
Certifikovaný lektor speciálního dýchání pro astmatiky - The Oxygen Advantage - Buteyko technika

Co s sebou:
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" na www.dumjogypribram.cz nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po přihlášení. Platbu lze provést převodem nebo přímo na recepci Domu jógy hotově nebo platební kartou.

Jógový workshop pro lektory jógy
Program:

Workshop je zaměřený na porozumění jak a kde zapojit určité skupiny svalů (zahrnující Bandhas), jak se vypořádat s disproporcí těla a jak se vyvarovat úrazům díky schopnosti koordinovat tělo v prostoru.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
490 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Bretaňské jógové dobrodružství - St. Malo
Čtvrtek, 25. Červenec 2019 - 11:15
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 26. Červenec 2019 - 17:00