Jóga a esenciální oleje v těhotenství a během porodu

Pátek
11.10.2019
(15:30 - 18:30)
Workshop
O akci:

Workshop pro nastávající maminky s Marcelou Flídrovou a Evou Rysovou

Povíme si něco o duchovním významu těhotenství a psychických úskalích, které těhotné čekají. Naučíme se využít svůj dech během porodu k úlevě od bolesti, k vytvoření lepšího spojení se svým tělem a k relaxaci. Neopomeneme ani práci s vibrací vlastního hlasu.

O lektorkách:

Eva A. Rysová
S jógou se poprvé setkala v roce 2007 a byla to láska na první ásanu. Jóga je cestou k sebepoznání, k rovnováze a objevování smyslu bytí, přináší radost, uvolnění a zdraví. Skupinové lekce vede od roku 2011. Ráda by se o vše dobré, co jóga nabízí podělila s vámi. Zabývá se rovněž ženskou spiritualitou a prošla výcvikem ceremonialistky.

Marcela G. Flídrová
Cvičitelka Keltské jógy. Více než deset let pracuje jako konzultantka Aura Somy. Před sedmi lety si přidala k Aura Somě esenciální oleje a vytvořila si svůj systém stanovení diagnózy. Zabývá se také přírodními a měsíčními cykly a jejich vlivem na naše zdraví.

Co s sebou?
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Program:

Esenciální oleje terapeutické kvality jsou bezpečné a šetrné, zejména ve srovnání se synteticky vyráběnými léčivy. Proto jsou vhodné v období těhotenství. Ulevují od bolesti, nevolnosti, uvolňují a zklidňují, působí preventivně proti předčasnému porodu. Z esenciálních olejů si můžeme snadno připravit jemné produkty pro péči o miminko. A jak? To si vše povíme :)

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
490 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00
Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00