Jak zůstat zdravý a šťastný

Neděle
19.11.2017
(10:00 - 16:00)
Workshop
O akci:

Stručná teorie o funkční medicíně a epigenetice a jak vše souvisí s vaším každodenním životem. Co je to zdraví a štěstí, jak ho docílit a dlouhodobě udržet i v rychlém tempu tohoto století. Popovídáme si o nejrůznějších stravovacích směrech, jejich výhodách i možných rizicích, a jakou roli hraje výživa z pohledu celkového zdraví a štěstí. Prakticky vám ukážeme přípravu rychlých a terapeutických pokrmů z celistvých bio potravin.

Vedou: MUDr. Jan Vojáček, CFMP, Mgr. Eva Hájková, MBA

Jak zůstat zdravý a šťastný
Jak zůstat zdravý a šťastný
Jak zůstat zdravý a šťastný
Jak zůstat zdravý a šťastný
Program:

Hodinová jógová praxe (není povinná) a po ní měření stavu autonomního nervového systému na přístroji Kardivar - tedy jak objektivně váš organismus podléhá, či odolává stresu a je, či není vyčerpán z dlouhodobého hlediska. Co ale vlastně stres je a jak se mu bránit? Dozvíte se v teoretické části.

Dále měření funkčního stavu štítné žlázy na přístroji Thyroflex. Až 80% lidí trpí funkční poruchou štítné žlázy a nemají o tom tušení a dokonce výsledky krve mohou být negativní. Důsledkem funkční poruchy štítné žlázy pak může být únava, přibírání na váze, padání vlasů, studené končetiny, poruchy spánku, průjmy, zácpy, poruchy soustředění, úzkosti, poruchy menstruačního cyklu, potíže s otěhotněním, a další.

Obě měření jsou rychlá, neinvazivní a výsledky uvidíme hned.

Adresa:
Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1
Česká republika
E-mail:
Cena:
4900 Kč
Na akci vás zve...
Jógovna
Go to top

Nejbližší akce

Kurz Jin Jógy
Středa, 26. Září 2018 - 19:50
Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Čtvrtek, 27. Září 2018 - 17:00