Jak s radostí přežít (a užít si) těhotenství a porod

Neděle
11.03.2018
(09:00 - 13:00)
Workshop
O akci:

Prakticky zaměřený workshop je určen pro všechny nastávající maminky, ale i ženy, které miminko zatím jen plánují, a rády by praktikovaly/praktikují jógu. Je vhodný pro zkušené praktikující i pro ty jógou zatím nepolíbené.

V první části workshopu si budeme povídat o tom, od kdy a jak bezpečně praktikovat jógu během těhotenství. Podle jednotlivých trimestrů si projdeme možnosti jógové praxe. Řekneme si, které ásany a techniky pránajámy jsou bezpečné a které jsou naopak nevhodné, abyste mohly praktikovat i doma.

Prakticky si vyzkoušíme ásany, které pomáhají zmírňovat obtíže spojené s těhotenstvím (bolesti zad, otoky nohou apod.). Vyzkoušíme si také pozice a dýchání, které Vám usnadní porod.

Zmíníme také další techniky a prostředky, které můžeme využít při spontánním přirozeném porodu. V diskuzi probereme témata týkající se porodního plánu.

Druhou část workshopu bude představovat lekce gravid jógy.

Jak s radostí přežít (a užít si) těhotenství a porod
Program:

9:00 - 13:00

Prakticky zaměřený workshop pro nastávající maminky, ale i ženy, které zatím jen plánují. Více info výše, v sekci "o akci".

Adresa:
Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1
Česká republika
E-mail:
Cena:
790 Kč
Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018019. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JAK-PREZIT+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátk
Na akci vás zve...
Jógovna
Go to top

Nejbližší akce

Seminář jógové terapie
Sobota, 26. Leden 2019 - 9:00