Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz

Sobota
22.02.2020
- Neděle
23.02.2020
Workshop
O akci:

Chcete zářit a být zdravá, šťastná a plná energie? Stačí jeden víkend, naučení sestavy hormonální jógové terapie a vlastní praktikování této úžasné techniky pak doma!

Přihlaste se na kurz hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a uzdravte se své fyzické i energetické tělo! Během cvičení pracujeme s naší vlastní energií a pomocí speciálních technik léčíme, harmonizujeme hormonální hladinu a reaktivujeme žlázy s vnitřní sekrecí, které často mohou za mnoho potíží, kterými ženy trpí: nepříjemné symptomy menopauzy, premenstruační syndrom, polycystické vaječníky, neplodnost, onemocnění štítné žlázy, problémy s akné, nespavost, deprese a mnoho dalšího!

Během jednoho víkendu se seznámíte se základními technikami a pozicemi této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy! Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra! Po kurzu, během kterého si sestavu zacvičíte pod mým odborným vedením minimálně čtyřikrát, pak můžete cvičit samy, kdekoliv a kdykoliv!

Na kurzu obdržíte samozřejmě také podrobná skripta a další podklady pro cvičení doma. A ani po kurzu v tom nejste samy! Pravidelné opakovací lekce jsou tady pro Vás a má podpora na dálku formou telefonátu či zpráv také!

Již více než 1500 spokojených žen, desítky hormonálních miminek a 4 roky zkušeností s první Ostravskou lektorkou!

Těším se na Vás!

Linda

Program:

Sobota 9:00 - 17:00hod.
Neděle 9:00 - 15:00 hod.

Adresa:
Shanti Yoga Studio
Šubertova 4, Ostrava
Ostrava
Cena:
2790 Kč

Studio

Na akci vás zve...
Linda
Lacinová
Shanti Yoga Studio
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 10. Červenec 2020 - 17:00
Úterý, 14. Červenec 2020 - 17:00
Pátek, 17. Červenec 2020 - 17:00