Hormonální jóga pro ženy podle Dinah Rodrigues

Pátek
13.10.2017
- Sobota
14.10.2017
Workshop
O akci:

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je celosvětově známá a uznávaná metoda pro přirozené navrácení hormonální rovnováhy. Pravidelné cvičení jógové sestavy, kterou Dinah Rodigues vytvářela 20 let za spolupráce s lékaři, fyzioterapeuty a jógovými učiteli, pomáhá ženám ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu.

Během semináře se ženy naučí sestavu HJT, která jim pomůže harmonizovat hormonální systém. Seminář je určen ženám všech věkových kategorií, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou: - předčasnou menopauzou, menopauzou, nedostatečnou činností štítné žlázy, PMS, polycystickými vaječníky, cystami na vaječnících, bolestivou menstruací, neplodností v důsledku hormonální nerovnováhy nebo špatného prokrvení pánve, atd. Od 35 roku věku je ženám doporučena HJT preventivně v důsledku začínajícího poklesu ženských hormonů.

Seminář vede Bc. Adéla Asteria Bavlšíková (dříve Vaculíková), jedna z prvních certifikovaných lektorek HJ v České republice. Sestavu HJ předala už více než 1500 ženám.

Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

Hormonální jóga pro ženy podle Dinah Rodrigues
Program:

Pátek 17-21, sobota 10-17.

Během dvoudenního semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy včetně protistresových cviků. Sestava je vhodná pro Vaši domácí praxi.

Adresa:
Centrum hormonální jógy
Umělecká 4
Praha 7
Česká republika
Cena:
3300,-
2800,- (sleva pro ženy na mateřské a v důchodu)
Na akci vás zve...
Centrum hormonální jógy

Lektor jógy

Adéla
Vaculíková
Go to top

Nejbližší akce

Kurz Jin Jógy
Středa, 26. Září 2018 - 19:50
Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Čtvrtek, 27. Září 2018 - 17:00