Hormonální jóga (nejen) pro diabetiky – seminář

Neděle
07.10.2018
- Pondělí
08.10.2018
Workshop
O akci:

Hormonální jóga nejen pro diabetiky, aneb jak posílit imunitní systém a podpořit funkci slinivky, jater, sleziny a štítné žlázy

Hormonální jógová terapie pro diabetiky podle Dinah Rodrigues je celosvětově známá a uznávaná metoda pro přirozené navrácení hormonální rovnováhy.

Tato sestava je určena lidem, kteří trpí diabetem typu 1 i 2. Sestava vychází z technik, které využívá ženská i mužská sestava, ale cviky jsou zaměřené na správnou funkci slinivky, sleziny jater a štítné žlázy. Dynamické ásany, tibetské vedení energie a dechová cvičení. Tuto sestavu mohou cvičit i lidé se sníženou pohyblivostí – cviky lze přizpůsobit zdravotnímu stavu.

Cviky se zaměřují zejména na slinivku, slezinu, játra, nadledvinky, štítnou žlázu a hypofýzu. Ale během cvičení se pracuje i s ledvinami, pohlavními orgány a dalšími orgány uloženými v břiše.

Na dvoudenním semináři se naučíte ucelenou sestavu pro Vaši domácí praxi, dále cviky proti stresu. Dlouhodobý stres negativně ovlivňuje náš hormonální systém, proto je vhodné i tyto cviky zařadit do denního programu.

Vhodné také jako prevence!

Seminář vede certifikovaná lektorka Eva Janyšková.

Hormonální jóga (nejen) pro diabetiky – seminář
Program:

7.-8.10.2018 (neděle 17-21; pondělí 8-12).

Na dvoudenním semináři se naučíte ucelenou sestavu pro Vaši domácí praxi, dále cviky proti stresu.

Adresa:
Centrum hormonální jógy
Umělecká 4
Praha 7
Česká republika
Cena:
2800,- Kč
Na akci vás zve...
Centrum hormonální jógy

Lektor jógy

Eva
Janyšková
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 26. Duben 2019 - 17:00