Feldenkraisova metoda

Neděle
22.04.2018
(13:00 - 16:00)
Workshop
O akci:

Přijďte objevit zcela novou a unikátní metodu, která Vám skrze jemný pohyb prohloubí vnímavost k vlastnímu tělu, také vás bez výuky a drilu naučí stabilněji stát, flexibilněji se pohybovat a své tělo vědomě koordinovat. Dlouhodobější praxi této metody vás může zbavit bolesti v zádech.

Seminář jsem pro vás vymyslela tak, abyste si z něj odnesli vaše vlastní, ale přeci jen trochu nové tělo: cítící se stabilně, ale přitom velmi mobilně.

Seminář je otevřen všem, i těhotným ženám v jakékoli TT, žádné předchozí zkušenosti s metodou nejsou vyžadovány (ALE v případě rizikového těhotenství prosím raději konzultujte s Vaším lékařem).

Feldenkraisova metoda
Program:

Na semináři si společně vytvoříme atmosféru trochu jiného světa: plného zvídavosti! Na začátku samozřejmě - ale nedlouho - osvětlím principy metody, která je velmi inspirována pohybem miminek a tvořením nových pohybových vzorců. První skupinová lekce (tzv. Awareness Through Movement®) nás uvede do miminkovsky zkoumavé nálady a rozhoupe naše těla po podložce. V následující lekci Awareness Through Movement® si zvídavou náladu ponecháme, ale už ji přeneseme do přítomnosti a začneme pohyb zkoumat více dospěleji. Náš fokus bude věnován ramenům. Ale sami zjistíte, že izolovat účinky metody na konkrétní část v těle je velmi obtížné... však se nechte překvapit :)

Adresa:
Dům jógy
Ostrovského 11/16
Praha 5
Česká republika
Cena:
780 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy
Go to top

Nejbližší akce

Ashtanga intensive s Philippou Asher
Středa, 12. Prosinec 2018 - 8:00
Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00