Fasciální jóga

Sobota
30.03.2019
(09:00 - 12:00)
Workshop
O akci:

Workshop Fasciální jógy s Nikol Maio, absolventkou FTVS, certifikovanou lektorkou jógy a terapeutkou reiki.

Fasciální jóga propojuje tradiční přístup jógových ásan s moderními poznatky fascial fitness. Fascie popisujeme jako širokou síť napětí těla, která se skládá ze všech vláknitých kolagenových pojivových tkání, jejichž vláknitá struktura je tvarována především napětím než tlakem. Tato souvislá síť obaluje a spojuje všechny svaly a orgány. Ve fasciální józe dodržujeme určité principy, které právě fasciální práce zahrnuje, mezi něž patří i automasáž, stimulace tkání zvukem a variabilita pohybu.

Co s sebou:
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Fasciální jóga
Program:

Proto se během 3hodinové práce budeme dostávat do hloubky těla a poznávat přes různé techniky, které zahrnují jinové i jangové cvičení.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
490 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Flow yoga a Afro Dance
Pátek, 24. Květen 2019 - 17:20
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 24. Květen 2019 - 19:00