Duševní metabolismus - emoce jako řeč naší duše

Pátek
26.04.2019
(18:00 - 20:00)
Workshop
O akci:

Podíváme se na emoce jako řeč naší duše, jak funguje duševní metabolismus, ukážeme si emoční rovnici, kde jsou nezpracované emoce uloženy a jak nás ovlivňují, jak s námi komunikuje naše nevědomí a jak mu rozumět, pojetí dle čínského pentagramu, co způsobují potlačené nebo přehnaně projevené emoce z pohledu psychosomatiky, kde je rovnováha. Co nám tyto emoce vlastně říkají a jakou nesou energii.

Povíme si, proč hněv je nejpotřebnější emoce a radost nejvíce nebezpečná. Jak emocím naslouchat a metody jak s nimi pracovat, které si vyzkoušíme. Seminář bude mít teoretickou, praktickou a diskuzní část. Lektorka je po celou dobu semináře v neustálé v interakci s účastníky.

Seminář vede Jana Hanušová.

Co s sebou:
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Duševní metabolismus - emoce jako řeč naší duše
Program:

Tématem tohoto semináře bude pět základních emocí - strach, hněv, smutek, lítost a radost.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
290 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Lisabon s jógou a shiatsu
Čtvrtek, 22. Srpen 2019 - 15:00
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 23. Srpen 2019 - 17:00
 Psychologie yogy a harmonizace čaker
Pátek, 23. Srpen 2019 - 19:00