Ajurvéda pro život s Dr. Neelem a s Meerou (Indie)

Sobota
12.05.2018
- Neděle
13.05.2018
Workshop
O akci:

Slovo ájurvéda znamená v překladu věda o životě a jsou si vzájemně s jógou sesterskými disciplínami. Obě dvě vycházejí z hluboké moudrosti a vědomostí, které byly nabyty během meditací prováděné mudrci před tisíci lety. Jeden slavný ájurvédský lékař jednou pravil: “Ájurvéda nepřidává na věku, ale dosavadní věk naplňuje životem.”

Přijďte si poslechnout indického ájurvédského lékaře, který nám celý léčebný systém nejdříve představí a dále bude mluvit na téma životní styl podle ájurvédy, domácí ájurvédská lékárnička a prevence.

O lektorech:

Dr. Neel Venugopal
Ájurvédský lékař, Neel Venugopal, je zapálený do této tisíce let staré celostní lékařské disciplíny. Titul ájurvédského lékaře obdržel po úspěšném 5ti letém studiu na známe univerzitě v Kanuru, indickém státě Kérala. Jeho léčebný postup je známý kombinací ájurvédy, jógy a marmy (energetických bodů). V současné době vede kliniku Theertha Ayurveda Clinic v jihoindickém státě Kérala. Kromě každodenní profesionální činnosti na své klinice se dále zabývá výzkumem terapeutických a léčivých účinků bylin a rostlin.

Marie Meera Karanath
Marie Meera Karanath se narodila v České republice. Při studiu překladatelství v Německu absolvovala v roce 2006 dvouroční učitelský kurz jógy. V průběhu své učitelské praxe si uvědomila důležitost individuálního přístupu ke svým studentům a v roce 2007 absolvovala jednoroční kurz jógové terapie. Od té doby se snaží společně s manželem žít a šířit moudrost jógy a jógové terapie. Meera pobývá se svým manželem většinu roku v jižní Indii, kde společně založili a vedou ášram Arsha Yoga Gayatri. Tam také založili charitativní organizaci ARSHA YOGA Gurukulam Charitable Trust na podporu vzdělávání v oblasti jógy. V letních měsících jezdí domů do Čech. Má dceru Gayatri.

Ajurvéda pro život s Dr. Neelem a s Meerou (Indie)
Program:

Sobota
9:30 - 10 pránajáma a meditace (Meera)
10 - 12 přednáška o ájurvédě
12 - 13: lekce jógy (Meera)
13 - 14: přestávka na oběd
14 - 16: přednáška o ájurvédě

Neděle
9:30 pránajáma a meditace (Meera)
10 - 13: přednáška o ájurvédě

Adresa:
Jógovna
Jindřišská 5
Praha 1
Česká republika
E-mail:
Cena:
3500 Kč
Potvrďte svou účast zaplacením nevratné zálohy 50% z celé částky na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018028. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_AJURVEDA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se platí v den
Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky.
Na akci vás zve...
Jógovna
Go to top

Nejbližší akce

Seminář jógové terapie
Sobota, 26. Leden 2019 - 9:00