Ájurvéda aneb v jednoduchosti je krása...

Pátek
20.09.2019
(18:15 - 21:00)
Workshop
O akci:

Zdravé tělo a psychika závisí na každodenních drobných rituálech. Ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě je právě o tom, jak o sebe pečujete, každý den, závisí na "drobnostech".

Mgr. Tereza Lindauerová (Zdraví v harmonii) se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Své znalosti využívá při terapiích, které harmonizují a posilují tělo i mysl.

Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém - ájurvédu - studuje už 15 let. Začala prozaicky - stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance, mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii.

Program:

V úvodu do základů ájurvédy si povíme, jak ji aplikovat v našich, evropských podmínkách, a jak snadno a bez větších "obětí" dostat tělo i mysl do stability.

Adresa:
Aloha jóga
Jugoslávských partyzánů 26
Praha 6
Česká republika
Cena:
600 Kč
Na akci vás zve...
Aloha jóga
Go to top

Nejbližší akce

Středa, 11. Prosinec 2019 - 8:45
Středa, 11. Prosinec 2019 - 10:00
Pátek, 13. Prosinec 2019 - 16:30