Aby žena byla ženou

Sobota
02.03.2019
(09:00 - 12:00)
Workshop
O akci:

Workshop Aby žena byla ženou s Bárou Vohankovou, certifikovanou lektorkou hatha jógy, gravid jógy a jógy pro maminky po porodu a Michaelou Křížovou, koučkou a fotografkou ženské duše.

Přijměte pozvání na prožitkový workshop, kde se zaměříme na cestu do našeho nitra až směrem k našemu pánevnímu dnu. Během tohoto workshopu v sobě probudíme naše ženství, zjistíme, kdo jsme, kam směřujeme a proč jsme během měsíce tolik proměnlivé. Naší pánev roztančíme v rytmu orientu a během dopoledního workshopu se podíváme i na to, jak může souviset bolest zad s pánevním dnem. Řekneme
si také jak vlastně naše pánevní dno vypadá, kde se nachází a zároveň s tím se naučíme i některé z jógových cviků.

Přijďte se naladit samy na sebe, načerpat jemnou ženskou energii a pochopit, proč se některé situace v našem životě odehrávají a jak můžeme zacházet s ženskou cykličností. Tímto prožitkovým workshopem vás provedou dvě lektorky – Bára (jogínka a maminka dvou dětí) a Míša (koučka a fotografka ženské duše).

Co s sebou?
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Aby žena byla ženou
Program:

Co se dozvíme?

- Jak přijmout ženství a cykličnost v našem životě?
- Co je pánevní dno a jak vlastně vypadá?
- Jak souvisí bolesti zad s pánevním dnem?
- Jak lze uvolnit naše pánevní dno tancem?
- Jak můžeme pánevní dno zapojit při cvičení jógy?

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Cena:
490 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Flow yoga a Afro Dance
Pátek, 24. Květen 2019 - 17:20
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 24. Květen 2019 - 19:00