Instruktor jógy - trenér 2. třídy (hj2)

Pátek
13.10.2017
- Neděle
28.01.2018
Školení
O akci:

Chcete se stát učitelem jógy? Naše vzdělávací centrum je akreditováno MŠMT Čj.015/2015 - 50 na kurzy "Instruktor jógy". Kurzy jsou rekvalifikační, takže na základě osvědčení z našeho vzdělávacího střediska je možné získat živnostenský list na živnost "Instruktor jógy" Trenér 2. třídy (nepotřebujete absolvovat Trenér 3. třídy!).

Máte skvělou příležitost k rozšíření své kvalifikace. Jde o velmi intenzivní kurz, který je určen nejen pro budoucí lektory jógy, ale i pro ty, kteří se chtějí o józe dozvědět víc. V našem týmu máme také fyzioterapeuty, kteří spojují jógu s fyzioterapií.

Podmínky pro přijetí do kurzu:
- věk minimálně 18 let
- v případě, že nemáte maturitu (nebo máte maturitu, ale chcete studovat 200h) je váš kurz s dotací 200 h, (na termínech 50 nadstavbových lekcí se domluvíme osobně na kurzu)
- sudenti s maturitou mají kurz s časovou dotací 150 h

Úroveň zkušeností těch, kteří se hlásí na kurz je různá. Mezi přihlášenými jsou jak lidé, kteří se jógou dlouhodobě zabývají, tak ti, kteří ji objevili nedávno.
Časová dotace je 150 hodin (pro účastníky bez maturity 200 hodin, nebo Ti co chtějí studovat 200h a mají maturitu) formou víkendových bloků.

Kurz probíhá v prostorách budovy FTVS UK (Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy) José Mártího 31, Praha 6.

Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy (specializace hathajóga) je výchova instruktorů na základě odborných znalostí z oblastí anatomie, fyziologie, první pomoci, psychologie a pedagogiky, Hygieny sportu, práva se zaměřením na vedení lekcí hathajógy pro širokou veřejnost.

Na našem kurzu se seznámíte se základy Hathajógy, Ashtanga jógy, Dynamické jógy, Yin jógy, Power Vinyása jógy a jógy pro děti. Všechny druhy jógy vychází z hatha jógy, takže jsme především zaměřeni právě na Hatha jógu.

Kurz instruktora jógy nemusí nutně vést k tomu, abyste dále vyučovali jógu pro širokou veřejnost. Instruktorské kurzy jsou i pro toho, kdo chce poznat sebe sama a proniknout do svého nitra a lépe se seznámit s jógou než je možné na běžných denních lekcích pro veřejnost. Kurz je určen všem, kteří se chtějí stát kvalifikovaným instruktorem a vést lidi a sebe ke zdravému životnímu stylu.

Máte skvělou příležitost k rozšíření své kvalifikace. Po absolvování kurzu můžete získat, kromě certifikátu v češtině (ten je v ceně kurzu), také certifikát v angličtině, němčině, francoužštině a španělštině (za příplatek).

Instruktor jógy - trenér 2. třídy (hj2)
Program:

Časový harmonogram je vždy
Pátek 17-20:30
Sobota 9-17:00
Neděle 9-13:30

Harmonogram je pečlivě sestavován dle osnov MŠMT a našeho školícího centra

Adresa:
Yoga4Yogi
FTVS UK José Martího 31
Praha 6
Česká republika
Cena:
10800 Kč
Na akci vás zve...
Yoga4Yogi
Go to top

Nejbližší akce

Kurz Jin Jógy
Středa, 26. Září 2018 - 19:50
Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Čtvrtek, 27. Září 2018 - 17:00