Yoga & Surfcamp v Maroku

Neděle
29.03.2020
- Neděle
05.04.2020
Pobyt
O akci:

Máte potřebu zklidnit mysl a propláchnout si hlavu oceánem? Surfování a jóga mají hodně společného. Být v přítomnosti, být pozorovatelem a být ve spojení s přírodou. Jinak bude těžké chytnout vlnu, či mít hluboký prožitek na jógové podložce. Surfování je pro mě jedna z nejlepších způsobů meditace a často je dokonce jednodušší prožít klidnou mysl v oceánu než ve zkříženém sedu. Domovem nám bude český surfhouse mamaafrica v Imsouane. Martin a Petra si nedávno splnili sen a vytvořili základnu pro surfaře v Maroku. S novým bydlištěm se sžili natolik, že nás vezmou na výlety a ukážou zajímavá místa v okolí. Také se už znají s místními surfaři, kteří vás budou učit první kroky ve vodě. Dvě lekce jsou v ceně, další lekce můžete domluvit na místě. Zároveň budete mít čas prozkoumat okolí na vlastní osu. Zkuste třeba surfskate nebo kolo. Jógu budeme praktikovat každé ráno na střeše s výhledem na oceán a dvakrát si dopřejeme večerní jógu při západu slunce na útesu. Už se těším, až v šavásaně uslyšíme místo relaxační hudby z repráku šumění oceánu. Zvuk přírody.

Lektorka jógy: Anna Styblo z Bonté Yoga

Místo: Mamaafrica.surf v Imsouane, Maroko (www.mamaafrica.surf). Nejbližší letiště je Agadir nebo Marrakesh, letenky najdete již od 2000 Kč. Transfer z letiště můžeme zorganizovat.

Přihlásit se můžete přímo u pořadatele Mamaafrica.surf e-mailem na info@mamaafrica.surf, nebo u Bonté Yoga na info@bonteyoga.cz.

Program:

YOGA & SURFCAMP zahrnuje:

- ubytování - 7 nocí se snídaní
- jóga - každé ráno lekce, plus dvě večerní lekce při západu slunce
- surf - dvě lekce
- poznávání - dva výlety

Adresa:
Mamaafrica.surf
Imsouane
Imsouane
Maroko
Typ akce:
Cena:
9950 Kč
Na akci vás zve...
Bonté Yoga
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 25. Září 2020 - 16:30
Středa, 30. Září 2020 - 18:30