Víkendové (nejen) jógování v Nesuchyni

Pátek
18.05.2018
- Neděle
20.05.2018
Pobyt
O akci:

Udělejte si čas, čas na relaxaci, čas sami na sebe, čas na své přátele. Pojeďte načerpat a obnovit energii během víkendu za hranice města, do středních Čech. Instruktorka jógy Pavla Vojíková vás provede 5 jógovými lekcemi. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Protáhnete tělo a zklidníte mysl po týdnu stráveném v práci. Budete se věnovat každodenně přetěžovaným zádům. Objevíte v sobě sílu bojovníka a posílíte střed těla. Prožijete hlubokou relaxaci těla a mysli, rozproudíte energii v těle na vlně vašeho dechu. Budou pro vás připraveny již tradiční relaxační polštářky na oči, BIO Bachovy esence a vonné olejíčky.

Ubytováni budete v Hotelu Lions, který se nachází v pohostinné a klidné krajině s obrovskými možnostmi sportovního a turistického vyžití. Nesuchyně je vesnička ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Hotel nabízí dvoulůžkové či třílůžkové pokoje. Pobyt je realizován včetně polopenze formou bufetu a sobotního oběda.

Kromě jógového programu můžete využít ve volném čase hotelovou wellnes zónu (bazén s perlivými schody a slanou vodou, parní aroma sauna, vířivá vana) nebo navštívit balneo centrum (masáže, relaxační koupele, zábaly, parafín, oxygenoterapie). Hotel nabízí i další sportovní vyžití, můžete zkusit badminton, stolní tenis, squash, venkovní adventure golf, plážový volejbal, tenis, nohejbal, pétanque, bowling, šipky, stolní fotbálek, kulečník (pool).

Tipy na výlety do okolí: Krušovice (7 km), Rakovník (12 km), Křivoklát (26 km).

Víkendové (nejen) jógování v Nesuchyni
Víkendové (nejen) jógování v Nesuchyni
Víkendové (nejen) jógování v Nesuchyni
Víkendové (nejen) jógování v Nesuchyni
Program:

Jógový rozvrh:
pátek večer - restorativní jinová jóga;
sobota ráno - jóga pro zdravá záda;
sobota odpoledne/večer - powerjóga a jóganidra;
neděle ráno - ranní flow jóga.

Adresa:
Hotel Lions, Nesuchyně
Nesuchyně 31
Nesuchyně
Česká republika
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
3 300 Kč pro cvičící osobu (včetně jógového programu)
2 970 Kč pro necvičící osobu
Na akci vás zve...
Pavla  Vojíková
Pavla
Vojíková
Go to top

Nejbližší akce

Seminář jógové terapie
Sobota, 26. Leden 2019 - 9:00