Meditační víkend (vhodný pro začátečníky)

Pátek
25.05.2018
- Neděle
27.05.2018
Pobyt
O akci:

Očistný víkend bez telefonů, počítačů, televizí, žvanění a jiných zdrojů neklidu

Chtěli byste začít s meditací, která přináší tolik potřebné uvolnění, příjemnou koncentraci a úžasné hluboké poznání? Není to nic těžkého, ale taky to nejde samo: je třeba se to nejprve naučit. Odměnou vám bude pocit čistoty mysli, znovuobjevená radost a neobyčejné zážitky.

Přijeďte na víkend, kde se budeme méně zabývat teorií a více praxí. V jeho průběhu dostane výklad ve třech blocích a naučíte se základy „meditace klidu“ (samathá bhávaná), nejdůležitější buddhistickou techniku meditace. Zbylý čas věnujeme střídavé tiché meditaci klidu a vhledu. Tento způsob uvedení do meditace je intenzivní, meditaci se budeme věnovat celý den; v angličtině pro to existuje pojem ‚kickstart‘, v překladu nakopnutí motoru. Samozřejmě bude také prostor pro dotazy či individuální konzultaci.

Učil jsem již pár desítek kurzů a několik ústraní a setkal jsem se s velmi pozitivními reakcemi, jako např. od Michala M.: „Takhle dobře mi to ještě nikdo nevysvětlil.“ Průměrná známka všech hodnocení od účastníků kurzu je pod 1,5. Mám z toho samozřejmě ohromnou radost a dál chci lekce zlepšovat.

Ústraní se koná v příjemné zrekonstruované bývalé faře (www.skalnifara.cz) na Českomoravské vrchovině u Humpolce, kde vám bude vegansky a opravdu chutně vařit Simona Škytová. Jednou denně budeme (za pěkného počasí venku) cvičit čchi-kung nebo jógu. Dá se tedy řící, že v této kombinaci vaše tělo i vaše mysl prožije intenzivní a příjemný detox.

Některá hodnocení minulých účastníků kurzu:
„Libilo se me seznameni s meditaci, jako takovou, zajimavy a poutavy vyklad.“
„Vyhovoval mi lidský přístup lektora, přirozený, spontánní, příjemný průběh setkávání, jednoduchost a sroumitelnost.“
“Richard je otevřený, bezprostřední. V jeho blízkosti se cítí člověk uvolněný. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a předat maximum zkušeností.”

„Já na základě toho, jak jsem se u tebe naučila meditovat, tak medituji dodnes.“ (náhodné setkání po roce a půl)

V ceně:
uvedený program
ubytování ve 4 pokojích, zvlášť muži/ženy
plná penze, skvělá veganská kuchyně (níže foto z minulého pobytu), nápoje

Není v ceně:
doprava (možnost sdílení cesty)

Pro účast není potřeba žádná zkušenost. Vše vám bude vysvětleno, na místě jsou k dispozici pomůcky. Kurz se koná pro 8-12 účastníků; vaše místo vám budeme držet až po zaplacení. Připojte se k události na fb.com/events/1929665313732150 a budeme vám zasílat aktuality.

Těšíme se na Vás na faře! Pokud váháte, snad ještě přesvědčí tato zpětná vazba:
„Věděla (tušila) jsem, že meditace je prospěšná a lákaly mě možnosti, které nabízí její častá praxe, ale její realizace zaváněla velkým „okultismem“ a „ezo-blázincem“. Potřebovala jsem jasné jednoduché instrukce, a ty jsem včetně špetky osvěžujícího humoru dostala :)“

REZERVACE / PLATBA & STORNO / PRÁVNÍ PODMÍNKY
Místo Vám garantujeme po zaplacení pobytu. Zaplacený pobyt je možné stornovat nejméně 21 dní před konáním, výměna osob je možná kdykoliv. Pobyt se koná při minimálním počtu 8 účastníků.

Nejedná o zájezd dle § 1 odst. 1 a 2 zákona o cestovním ruchu. Náplň programu v ceně 1 399,- Kč nabízí a zajišťuje Yoga Karlín s.r.o. Pobyt s plnou penzí v ceně 1 600,- Kč nabízí a zajišťuje YK s.r.o. Pokud si přejete vystavit faktury, uveďte firemní údaje do poznámky.

Meditační víkend (vhodný pro začátečníky)
Meditační víkend (vhodný pro začátečníky)
Meditační víkend (vhodný pro začátečníky)
Meditační víkend (vhodný pro začátečníky)
Program:

Program:
pátek – od 18.00 příjezd a ubytování, 19.00 večeře / 20.00 úvodní instrukce
sobota – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / instrukce / meditace mettá či sauna
neděle – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / 14.00 reflexe, všímavý úklid / do 16.00 odjezd

Adresa:
Skalní fara u Panušků
Skála 27
Havlíčkův Brod 1
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2999
Na akci vás zve...
Yoga Karlín

Lektor jógy

Richard
Vrdlovec
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 28. Červen 2019 - 16:15
Jógování na Bali
Pondělí, 1. Červenec 2019 - 10:30
Prodloužený víkend nejen s jógou!
Středa, 3. Červenec 2019 - 19:00