Lisabon s jógou a shiatsu

Čtvrtek
22.08.2019
- Neděle
01.09.2019
Pobyt
O akci:

V srpnu pořádáme další z výprav s jógou a shiatsu, tentokrát do Lisabonu. Během desetidenního pobytu budeme cvičit jógu, zažívat účinky shiatsu a očistných bylin. K našemu záměru nám pomůže i místní prostředí, síla moře a slunce.

Už se těšíme!

ZÁMĚR

Naším tělem proudí energie, bez které bychom nebyli živí. Ve zdravém těle energie proudí rovnoměrně do všech jeho částí. V důsledku různých životních událostí může ale proud energie zeslábnout a jeho okruh se může zmenšit. To se může projevit jako vnitřní nepohoda či nemoc, tedy psychická a/nebo fyzická nerovnováha. Tělo má však úžasnou samoúzdravnou schopnost - má dostatek prostředků a síly, jen mu k tomu musíme dát prostor a správný impulz. A za tímto účelem vzniká tato výprava.

V životě máme k dispozici mnoho technik a zdrojů, kterými můžeme uvést tělo zpět do přirozené harmonie. V naší výpravě budeme kombinovat sílu jógy, shiatsu a bylin, jež se navzájem velice dobře doplňují. Pomocí jógy můžeme zlepšit kontakt se sebou samým, stát se vnímavější a také obnovit naší vitální sílu. Pomocí shiatsu pak můžeme záměrně rozprouděnou životní energii směřovat tam, kde je jí nedostatek a uvolnit stagnace v místech, kde se energie kumuluje. Náš záměr ještě umocníme směsí bylin určených k detoxikaci a očistě organismu.

Výprava je navržená pro malou skupinu účastníků (11 osob). Záměrem lektorů je individuální a osobní přístup ke každému jednotlivci.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte:

František: bartosfr@gmail.com
Šárka: sarkayoga@gmail.com

Program:

První den (22.8.) nás čeká příjezd, ubytování (check-in po 15:00) a společné přivítání a sladění záměrů. Následovat budou čtyři dny s jógou a shiatsu. Šestý den vyrazíme na společný celodenní výlet (možností je mnoho, domluvíme se na místě). Znovu budou následovat čtyři dny s jógou a shiatsu. Jedenáctý den (1.9.) je odjezdový (check out do 11:00).

Jógu budeme cvičit ve skupině devět dní ráno a čtyři večery. Cvičit budeme v parku naproti našemu bydlení, případně v obýváku. Během pobytu každý absolvuje tři ošetření shiatsu. Každému bude také na míru sestavena individuální lekce jógy, která bude reagovat na jeho aktuální stav a potřeby. Tato lekce jógové terapie bude sestavená na základě diagnostiky shiatsu a dalších aspektů. Krom změn zažehnutých během pobytu, si tak každý navíc odveze i vlastní sestavou cviků, jejichž praktikování by mu/jí mělo pomoci k přiblížení se rovnováze a zdraví. Po celou dobu pobytu také budeme pít bylinné čaje, které nám pomohou pročistit tělo i mysl.

Krom ranních a večerních společných lekcí jógy, je program flexibilní a přesný harmonogram bude možné sestavit individuálně – dle možností lektorů a chuti účastníků.

Kurz je vzhledem k individuálnímu přístupu je určený jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým.

Adresa:
Campo
Márties da Pátria
Lisabon
Portugalsko
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
Cena kurzu je 9 500 Kč pokud se přihlásíte do konce února 2019.
Cena kurzu činí 10 000 Kč pokud se přihlásíte později.
Cena ubytování 12 800 Kč.
Na akci vás zve...
Šárka
Soudková
Go to top

Nejbližší akce

Úterý, 21. Leden 2020 - 18:00
Čtvrtek, 23. Leden 2020 - 17:00
Čtvrtek, 23. Leden 2020 - 19:00