Letní Retreat Lozice

Středa
22.08.2018
- Neděle
26.08.2018
Pobyt
O akci:

Prodloužený víkend ashtanga jógy.

Jógový retreat je příležitostí jak proniknout hlouběji do své praxe. Je to čas, který věnujeme sobě, svému růstu, kde můžeme vypnout, zanechat za sebou všechny povinnosti, ponořit se do sebe a tak si umožnit lépe se poznat.

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů, převážně však pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu a zapracovat na své vnitřní přeměně, bez ohledu zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého studenta. Retreat je skvělou příležitostí pro začátečníky, jak se seznámit s jógou, pro pokročilé jak praxi prohloubit a zároveň je toto výborná příležitost pro studenty, kteří nemají učitele v místě svého bydliště zlepšit svojí domácí praxi. ​

Zaměříme se na ásanovou praxi formou mysore a vedených lekcí a na některé další části osmivětvé jógy (pranayama, meditace, filosofie, teorie, chanting, yama & niyama). Den začneme pranayamou a mysore praxí (pro úplné začátečníky bude následovat lekce s výkladem), odpoledne pak budou workshopy teoretické a praktické (záklony, vinyasy, inverze a další..), které zakončíme meditací.

Usedlost Lozice tvoří prostorný statek ze 17. století, který byl přebudován k jógovým účelům. Prostory v sobě spojují kouzlo dávných časů s dnešním komfortem. Krásný, velký sál s dřevěnou podlahou pouze pro praxi jógy. Venkovní prostory mají zahrady, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy do krajiny. Spí se v několika společných prostorách.

Domácí vegetariánská/veganská kuchyně připravená z místních bio surovin. Majitelé usedlosti pečou vlastní chléb a vyrábějí svůj kozí sýr. Provádějí také workshopy na výrobu chleba a sýra, které je možné domluvit v době našeho pobytu.

Cena zahrnuje čtyři noci ubytování, vegetariánskou/veganskou plnou penzi a přibližně 20 hodin jógy. Doprava není v ceně. Každý si s sebou musí vzít vlastní ručník a kdo chce spacák (při dobrém počasí je možné spát také venku).

Pokud nejste studentem Shaly, můžete před začátkem akce kontaktovat Denisu ohledně vaší praxe, aby na vás měla o víkendu více času a prostoru.

Max. počet 20 studentů

​Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised)

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.800 Kč) převodem na účet číslo 499953002/5500. Zbytek se doplácí na místě v hotovosti. NEPOSÍLEJTE prosím celou částku převodem.

Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.

Letní Retreat Lozice
Letní Retreat Lozice
Letní Retreat Lozice
Letní Retreat Lozice
Program:

Zaměříme se na ásanovou praxi formou mysore a vedených lekcí (obojí ashtanga) a na některé další části patanjaliho osmivětvé jógy (pranayama, meditace, filosofie, teorie, chanting, yama & niyama). Den začneme pranayamou a mysore praxí (pro úplné začátečníky bude následovat lekce s výkladem), odpoledne pak budou workshopy teoretické a praktické (záklony, vinyasy, inverze a další..), které zakončíme meditací.

Adresa:
Usedlost Lozice
Chrudimsko
Česká republika
Typ akce:
Cena:
5.600 Kč
Na akci vás zve...
Shala Prague

Lektor jógy

Denisa
Sengerová
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Pátek, 21. Prosinec 2018 - 17:00
Hormonální jóga pro muže - víkendový seminář
Pátek, 21. Prosinec 2018 - 17:00
Vánoční jóga
Pondělí, 24. Prosinec 2018 - 8:00