Ke kořenům - jóga v ajurvédském ášramu v Indii

Sobota
24.03.2018
- Neděle
01.04.2018
Pobyt
O akci:

Toužíte po cestě, která bude silná, nezapomenutelná, výživná a zároveň bezpečná? Sníte o tom podívat se do země, kde se před více než 5000 lety zrodila jóga a ajurvéda, do země se silnou duchovní tradicí? Pojeďte s námi na konci března do Indie!

Jógový retreat v jižní Indii, v překrásném státě Kérala, ve stínu kokosových palem, v klidu ajurvédského ášrámu, nedaleko teplého Arabského moře… v komorní skupince lidí, aby byl zaručen individuální přístup a příjemná atmosféra…

Retreatem Vás provede zkušená lektorka jógy a milovnice Indie, Karolína Haškovcová. Karolína se věnuje intenzivně přes 10 let nejen józe a její výuce, ale zároveň studuje sanskrt, ajurvédu a klasický indický tanec Bharata Natyam. V Indii necelý půl rok žila a neustále se do ní vrací, načerpat inspiraci, sílu a energii. Jak sama říká, cesta do Indie před několika lety jí doslova změnila život a hluboce transformovala.

LOKALITA
Jestliže na zemi existuje ráj, pak je to právě zde, v Kérale! Snad nejkrásnější oblast celé Indie nabízí nádherné bělostné pláže táhnoucí se do nedohledna, tichounce šumící palmové háje, spletitou síť jezer a sladkovodních kanálů, jsou tu i šťavnatě zelené kopce porostlé čajovými plantážemi a voňavým kořením, divocí sloni v džungli… V neposlední řadě tu žijí vždy usměvaví místní obyvatelé, jejichž pohostinnost vůči cizincům je vyhlášená. Ostatně ne náhodou bývá jihoindická Kérala nazývána zemí, kterou si za svůj domov zvolil sám bůh.

UBYTOVÁNÍ
Tento komorní ajurvédský ášram v jižní Indii se nachází v krásné a velmi klidné lokalitě, ve stínu kokosových palem, nedaleko tyrkysových vod přilehlého Arabského moře. Pobyt zde opravdu léčí…

Přestože se jedná o ášram, nejsou zde striktní pravidla (možnost svobodně vycházet z ášramu, účastnit se programu dle preference, ubytování možné v páru, atd. Pouze je zakázána konzumace alkoholu a omamných látek). Ášram se nachází přibližně 22min jízdy od mezinárodního letiště v Trivandrumu (Trivandrum International Airport).

Ubytování je v příjemných, útulných, čistých a jednoduše vybavených dvoulůžkových pokojích ášramu. Ventilátor k dispozici v každém pokoji (klimatizace se z ajurvédského hlediska nedoporučuje).

STRAVA
Naše plná penze (snídaně – oběd – večeře) bude vycházet z tradičních ajurvédských principů. Hlavním principem Ájurvédy je život v souladu se svou konstitucí a s přírodními zákony. Jedná se o velmi lahodnou vegetariánskou stravu, z čerstvých lokálních (zpravidla bio) surovin. Tento způsob stravování je nejen zdravý a vyvážený, ale zároveň léčí tělo i ducha, nezatěžuje organismus, který tak má prostor pro to se čistit, odpočinout a omládnout. Nemusíte se obávat, že byste strádali!

CENA
Cena: 24.990 Kč
Cena obsahuje: Pobyt v dvoulůžkovém pokoji (8 nocí), plnou penzi (ajurvédská vegetariánská), ranní púdži (ceremonie), 2 ucelené lekce jógy a meditace denně.
Cena neobsahuje: letenku, transfery, pojištění, vízum.
Na místě možno přiobjednat ajurvédské terapie (masáže, atd.), výlety, kurz ajurvédského vaření, anebo pobyt prodloužit. Jednolůžkový pokoj za příplatek.

DOPORUČENÝ LET
Pokud jedete do Indie pouze na náš retreat, doporučujeme zvolit let společnosti Emirates (Praha – Dubaj – Trivandrum), který trvá příjatelných 12 hodin.
EK140 23APR PRGDXB 1555 2350
EK520 24APR DXBTRV 0250 0835
EK523 01APR TRVDXB 0435 0705
EK139 01APR DXBPRG 0905 1330

Běžná cena zpáteční letenky kolem 25.000 Kč (při včasné rezervaci i do 20.000 Kč).

VÍZUM DO INDIE
http://www.mzv.cz/newdelhi/cz/ko/indie/etv.html
https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp
Cena: 50 USD

REZERVACE / PLATBA & STORNO 
Místo Vam garantujeme po zaplaceni zálohy 10.000 Kč, celá částka je pak splatná k 15.1.2018 (early bird) anebo později (standardní cena). Záloha je vratná do 15.1.2018, výměna osob možná kdykoliv.
Pobyt se koná při minimálním počtu 5 účastníků.

DOTAZY
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte, prosím, přímo organizátorku akce, Karolínu Haškovcovou: kayayoga@outlook.com, +420 608 932 922, anebo osobně po kterékoliv lekci :-) Se zajištěním letenek anebo víza Vám rádi budeme asistovat.

Ke kořenům - jóga v ajurvédském ášramu v Indii
Ke kořenům - jóga v ajurvédském ášramu v Indii
Program:

Každý den nás čeká ranní púdža (ceremonie) a 2 lekce jógy a meditace (ranní a večerní). Retreat začíná v neděli 25.3. první ranní lekcí a končí v sobotu 31.3. poslední večerní lekcí. Pobyt je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti (bude přizpůsobeno aktuální skupině účastníků).

Adresa:
Kérala
Indie
Typ akce:
Cena:
24 990 Kč
Na akci vás zve...
Yoga Karlín

Lektor jógy

Karolína
Haškovcová
Go to top

Nejbližší akce

Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00
Sobotní dopolední cvičení v Anjali
Sobota, 15. Prosinec 2018 - 9:30