Juice a Yoga Spirit: Milan Tripes, Veronika Plátová

Pátek
14.06.2019
- Neděle
16.06.2019
Pobyt
O akci:

Zveme vás na prožitkový víkend do jógového centra Záhořánky. Uprostřed krásné přírody jižních Čech vás provedeme hlubokou očistou těla pomocí čerstvých štáv v bio kvalitě, budeme cvičit jógu, naučíme se dechové a očistné techniky.

Pro koho je víkend určen: Pro ty, kteří se chtějí posunout na vyšší level ve stravování, odhodit špatné návyky, které nám nedělají dobře a zároveň si poslechnout jeden životní příběh se šťastným koncem. Pro všechny, kteří se chtějí uvnitřnit jógou, prohloubit svou dechovou praxi. Pro všechny, kteří se rozhodli přijmout zodpovědnost za svůj zdravotní stav a aktivně ho zlepšovat.

O Milanovi:
Čerstvě lisované šťávy byly klíčem k mému uzdravení a ke změně životního stylu jako takového. Tělo se při nich čistí nejen na fyzické úrovni, ale také na té mentální. To beru dnes po celkovém uzdravení jako obrovský benefit. Přišlo zklidnění, uvědomění, co je v životě důležité, odešly nedostižné touhy, které mne tolik ničily.

Mám vyzkoušené detoxy, detoxikační šťávy a šťávové půsty. To vše v lahodných kombinacích, což je pro tělo a naší mysl obrovsky důležité. Můj nejdelší šťávový půst trval 45 dní. Po tuto dobu jsem nepřijímal žádnou pevnou stravu a pil pouze lahodné kombinace ovocno-zeleninových šťáv. Prožíval jsem nádhernou energii, zbavil jsem se problémů, které jsem předtím nebyl schopen vyřešit. Propil jsem se díky šťávám k trvalému zdraví.

Štávy, které budeme během relaxačního pobytu popíjet, tak budou lahodné a energeticky posilující. Budou zaměřené na chuť a zejména na to, abyste se cítili příjemně na fyzické i mentální úrovni. Veškeré použité suroviny budou v bio kvalitě od nejkvalitnější farmářů napříč celou Evropou.

O Veronice:
Jóga mě provází již 12 let, významně přispěla k zlepšení mého zdravotního stavu a naučila mě orientovat se ve mě samé i v okolním světě. Na víkendu vás provedu lekcemi klidné jógy, které budou přizpůsobeny našemu pomalejšímu víkendovému rytmu, provedu vás základními dechovými technikami a naučíme se jógovou očistu nosu.

Kapacita: 8 lidí

Info o lokaci: https://www.yogazahoranky.com

Program:

Od pátku do neděle budeme své tělo čistit čerstvými šťávami v bio kvalitě (tzn. zcela vyloučíme pevnou stravu). Obnovovací síly našeho organismu podpoříme jógou, pranajámou a meditací. Naučíme se vyrobit chutné a ozdravující šťávy, jejich kombinace a pravidla zdravé konzumace.

Adresa:
Yoga Zahoranky
Zahořánky 23
Český Krumlov
Česká republika
Typ akce:
Cena:
3500 Kč
Na akci vás zve...
Think Yoga

Lektor jógy

Veronika
Plátová
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00
Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00