Jógový pobyt na krásném ostrově Koh Hai

Čtvrtek
22.03.2018
- Úterý
03.04.2018
Pobyt
O akci:

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném prostředí exotického ostrova. Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě, rozvibrujeme naše tělo jednoduchou mantrou a protáhneme se jemně v jógových ásanách, kdy podpoříme lymfatický systém a naši imunitu po zimě. Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během hatha nebo čakra jógy. Naučíme se meditovat a vyzkoušíme si nesmírně uvolňující relaxaci v jóga nidře (jógovém spánku).

Thajský ostrov Koh Hai je maličkým (5 km2), ale nádherným místem, kam se naštěstí ještě nehrnou davy turistů a kde lišky dávají dobrou noc. Čeká nás tak úžasná příroda, blankytné moře a dlouhé bezejmenné pláže a místa s výbornými podmínkami pro šnorchlování.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilejší a je určen i pro vaše partnery (nejógini), protože lekce budou probíhat ráno a večer a mezitím máte spoustu volného času na společné chvíle :).

Jógový pobyt na krásném ostrově Koh Hai
Program:

Ranní a večerní lekce jógy (hathajóga, čakra jóga, jóga pro zdravá záda, vinyasa flow, jin jóga), pranajámy a meditace. Naučíme se také jednoduché očistné techniky, které můžete zařadit do vašeho ranního rituálu. Vyzkoušíme si hluboce relaxační jógový spánek jóga nidru.

Ve volném čase můžete relaxovat, plavat, šnorchlovat nebo se procházet po ostrově.

Adresa:
Koh Hai Fantasy Hotel Resort & Spa
Koh Hai, Thajsko
Thajsko
Typ akce:
Cena:
39 990 Kč s jógovým programem
35 990 Kč pro partnera bez jógového programu
Na akci vás zve...
Eka Yoga Space
Go to top

Nejbližší akce

Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00
Sobotní dopolední cvičení v Anjali
Sobota, 15. Prosinec 2018 - 9:30