Jógově-meditační spočinutí v Orlických horách

Pátek
02.08.2019
- Neděle
04.08.2019
Pobyt
O akci:

Pro začátek srpna 2019 připravuji víkendové jógově-meditační setkání v krásné přírodě Orlických hor. Čeká nás jemná avšak do hloubky jdoucí jógová a meditační praxe, pro zájemce též nahlédnutí pod pokličku aromaterapie. Bude čas na odpočinek i výletování po okolí, setkání s podobně naladěnými lidmi i prostor na to být jen sám/sama se sebou.

Naší základnou bude Neberybka - prostor sebepoznání a harmonie poblíž vesničky Nebeská Rybná. Je to vloni zrekonstruovaná chalupa na polosamotě u lesa stranou hlavních komunikací, co by kamenem dohodil ke kouzelné říčce Zdobnici. Hned za chalupou začíná les, v létě zde voní louky a je to prostor jako stvořený pro poklidné spočinutí, nabrání sil a prohloubení jógové a meditační praxe.

Program:

Předběžně navrhuji tento program, podrobnosti probereme, vše je na domluvě:

2.8.
Příjezd (od16h), ubytování a aklimatizace, jemná jóga (18:30h), večeře, meditace, spánek

3.8.
Aroma jóga (8h), snídaně, společný či samostatný výlet, či jakákoliv jiná kreativní regenerace sil/vybití energie, pro zájemce oběd (nebo svačina s sebou na výlet), volný program, jin jógová dvouhodinovka (cca od 17:30h), večeře, společné posezení a povídání, yoga nidra, spánek

4.8.
Hatha jóga (8h), snídaně, volný čas, meditace v chůzi (v přírodě), oběd (nebo svačina s sebou na cestu domů), odjezd (do 16h)

Adresa:
NebeRybka
Nebeská Rybná
Česká republika
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
2600 Kč na osobu
Na akci vás zve...
Šárka
Soudková
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 21. Srpen 2020 - 17:00