Jógování na Bali

Pondělí
01.07.2019
- Středa
10.07.2019
Pobyt
O akci:

Každé místo má svou energii, která obohatí duši. Bali je láskyplné objetí, které stojí za to zažít. Zastav se. Nadechni se, pojeď s námi na Bali!

Srdečně vás zveme na jógovou dovolenou. Společně budeme poznávat nádherné Bali, ponoříme se do tajů jógy a meditace, a zároveň se zrelaxujeme a zregenerujeme pobytem na pláži.

Lokalita
Resort BALI BIO VILLAS je situováno v nejjižnější části Bali, v klidné vesnici Ungasan na poloostrově Bukit, který nabízí jedny z nejkrásnějších pláží, a zároveň nejlepší surfové spoty na světě. Celý projekt je inspirován aspekty zdravého životního stylu a harmonie. Komplex tvoří dvě samostatné vily spolu s venkovním bazénem, prostor je propojen jóga shalou navrženou pro relaxaci, jógu, workshopy či mnoho dalších aktivit. Celý projekt doplňuje velká organická zahrada, ve které se pěstují lokální druhy ovoce a zeleniny.

Průměrná teplota vzduchu je 31°C a vody 27°C.

Doprava na místo není zahrnuta v ceně kempu. Letenky si řeší účastníci sami. Cena zpáteční letenky Praha – Bali (Denpasar) se pohybuje od 16 000 Kč. Můžete letět komfortně s jedním přestupem v Dubaji či Doha se společností Emirates nebo Qatar Airways, počítejte však s o něco vyšší cenou kolem 20 000 Kč. V případě, že vám nevadí delší přestup např. čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 Kč např. se společností China Eastern. Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (ostrov Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 Kč a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 Kč, což je vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Transport z/na letiště - není zahrnut v ceně, v případě zájmu Vám ji dokážeme výhodně zprostředkovat. Letiště Bali/Denpasar přibližně 30 min od místa ubytování.

Jelikož je kapacita zájezdu pouze 10 míst, závaznou rezervací se počítá zaplacená záloha ve výši 10.000 Kč do 15.3.2019

Další informace, rezervace a prodej pobytu na: info@indigojoga.cz.

Program:

Zahrnuto v ceně:

Ubytování na 10 nocí v Resortu Bali BIO Villas

Snídaně

2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu naší privátní vily, případně na pláži. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hatha jógy přes vinysa jógu, Jógu pro zdravá záda a chybět nebude lekce Akro jogy.

Vyzkoušíme během pobytu různé styly jógy

Dva celodenní výlety po Bali:
1. výlet: Ubud tour – očistné prameny Tampak Siring spring temple, Gunung Kawi Rocky temple, vodopády Tegenungan waterfall, Goa gajah elephant cave temple.
2. výlet: Šnorchlování s mantrami. Celodenní výlet lodí, která vyplouvá z přístavu Sanur směrem k ostrovu Nusa Penida, kde si s velkým údivem zašnorchlujete s gigantickými, avšak mírumilovnými Mantami obrovskými. Jakmile se nabažíte jejich majestátné přítomnosti, výlet pokračuje do Crystal bay, zálivu, ve kterém jsou k vidění překrásné živé korálové zahrady.

Adresa:
Resort BALI BIO VILLAS
Indonésie
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
od 16.900 Kč
Na akci vás zve...
Pavla
Michálková
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 25. Říjen 2019 - 17:00
Pátek, 25. Říjen 2019 - 17:30
Pátek, 25. Říjen 2019 - 19:00