Jóga a wellness

Pátek
01.03.2019
- Neděle
03.03.2019
Pobyt
O akci:

Víkend s jógou v srdci Českého Švýcarska pod vedením Jitky Dytrychové (RYT200).

Jóga jako fascinující dobrodružství, meditace v pohybu, pulsující bytí, vášeň k životu. Kombinací dynamických technik, ásanové praxe, pránajámy, relaxace i meditace otevíráme vnitřní prostor na mnoha úrovních - fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Získáváme fyzickou a psychickou odolnost, prohlubujeme jemné vnímání i soustředění, učíme se klidu a pokoře. Směřujeme k důvěře, svobodě a nezávislosti, ale také větší míře empatie k ostatním bytostem, planetě i vesmíru.

Nabízím vlastní moderní přístup k tradiční hatha józe v duchu metody aktivní egolýzy - rozpouštění ega přírodními cestami. Ásany využíváme k uvolnění bloků ve fyzickém těle, získání odvahy a odolnosti. Pránajámou osvobozujeme dech, prociťujeme jej coby životní sílu, pravdu a čistou mysl, abychom s ním pak mohli přirozeně splynout v meditaci.

Získáte manuál základní sestavy ásan s vyobrazením pozic a sekvencí pránajámy, který může posloužit k vašemu individuálnímu cvičení doma. Praktikuji podle zásad zdravého pohybu, dbám na precizní provedení pozic a dech. Pránajáma zahrnuje plný jógový dech a další dechové očistné i posilující techniky, nepostrádá nezbytné instrukce ani jejich dostatečné procvičení. Pracujeme také s postupným osvobozováním hlasu.

Pobyt je nekuřácký, bez alkoholu, s chutnou vegetariánskou stravou.

Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4-5 osob), plnou penzi, 7 lekcí jógy 90-120 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

V sobotu večer bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

Jóga a wellness
Program:

Pátek
18.00 příjezd účastníků
19.00 - 20.30 seznámení, principy spolupráce, první lekce (pohyb a dech)

Sobota
7.00 - 10.00 druhá lekce (úvodní pránajáma, základní sestava ásan, závěrečná relaxace)
10.00 snídaně
13.00 - 15.00 třetí lekce (ásany, pránajáma, otevírání hlasu, meditace)
15.00 pozdní oběd
16.30 návštěva lázní Bad Schandau
po návratu večeře

Neděle
8.00 - 10.30 čtvrtá lekce (základní sestava ásan, závěrečná relaxace, pránajáma, práce s hlasem)
11.00 brunch
12.00 odjezd účastníků

Uvedené časy jsou orientační. Přestávky mezi lekcemi lze využít k odpočinku v přírodě, centrum se nachází v překrásné krajině Národního parku České Švýcarsko.

Adresa:
Centrum osobního růstu
Rynartice 80
Děčín
Česká republika
E-mail:
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
3500 Kč
Na akci vás zve...
Jitka
Dytrychová
Go to top

Nejbližší akce

Flow yoga a Afro Dance
Pátek, 24. Květen 2019 - 17:20
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 24. Květen 2019 - 19:00