Bretaňské jógové dobrodružství - St. Malo

Čtvrtek
25.07.2019
- Středa
31.07.2019
Pobyt
O akci:

Čtvrté vydání výpravy do okouzlující keltské Bretaně se sesterským duem Šárkou (jóga) a Eliškou (bretaňská expertka:) otevřený všem příznivcům poznávání krajin vnitřních i vnějších připravujeme letos na konec července.

Po úspěšných třech ročnících chystáme i v roce 2019 výpravu pro max. 10 lidí, která zahrne harmonický koktejl relaxačních i poznávacích aktivit v jedné z nejkrásnějších částí Francie v Bretani, v okolí St.Malo. Ponese se v podobném přátelském duchu, nicméně cíle našich výletů budou nové:) Těšit se můžete kromě každodenní jógy na jeden den v Paříži poblíž Sacré-Cœur a pak již vítr ve vlasech při dechberoucích výhledech na bretaňské pobřeží, procházky po magických kamenných uličkách a podél majestátních hradeb St. Malo, výtečné bretaňské palačinky, domácí cider a další místní speciality, koupání v Atlantiku, pro zájemce lekce francouzštiny na míru a samozřejmě vzájemném obohacovaní se v interakcích jak v rámci naší malé skupinky cestovatelů, tak v setkávání se s místními lidmi.....zkrátka výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat:)

Cena zahrnuje ubytování (jedna noc v hotelu v Paříži v dvoulůžkových pokojích tříhvězdičkového hotelu Avalon Hôtel Paris Gare du Nord, pět nocí v přátelském ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích Centre Patrick Varangot v St.Malo), každodenní jógu se Šárkou, Eliščin bretaňský informační a kutlurně-poznávací servis, pro zájemce lekce francouzštiny, pomoc se zajištěním letenek a jízdenek, pobytové taxy, v St.Malo také bohatá snídaně. Nejedná se o formálně organizovaný zájezd, ale spíše o výpravu podobně naladěných lidí se zájmem o (sebe)poznání prostřednictvím cestování, jógy.

Program:

K programu:
Výlety (Předběžně navrhujeme níže uvedený program, možností je však více - podrobnosti probereme, vše je na domluvě☺.

25.7.
Přílet, prohlídka Paříže

26.7.
Cesta do St. Malo + relax na pláži

27.7.
Výlet do centra Saint-Malo, hradby, obchůdky...

28.7.
relax na pláži / trek po pobřeží s piknikem
V neděli je hodně věcí zavřených = program v přírodě

29.7.
prohlídka akvária St Malo či výlet na kolech po okolí / celodenní výlet do Mt St Michel

30.7.
Plavba s výletem na ostrůvek Cézambre

31.7.
Odjezd do Paříže, odlet

Doprava ve Francii
Z Paříže do St. Malo a zpět pojedeme vlakem TGV (nákup jízdenky rády zařídíme hromadně…jízdenky jsou k dispozici tři měsíce předem, dejte nám prosím vědět již při rezervaci, zda máme jízdenku na TGV i pro vás koupit společně). Na výlety budeme chodit pěšky, jezdit místními autobusy anebo na kolech.

Jóga
Každý den se můžete těšit na skupinovou lekci jógy – první lekce bude již první den večer v Paříži v parku poblíž našeho bydlení.

Adresa:
Centre Patrick Varangot
St. Malo
Francie
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
11 500 Kč
Na akci vás zve...
Šárka
Soudková
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00
Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00