Bretaňské jógové dobrodružství: Nantes a Belle-Île

Pondělí
20.07.2020
- Pondělí
27.07.2020
Pobyt
O akci:

Páté vydání výpravy do okouzlující keltské Bretaně se sesterským duem Šárkou (jóga) a Eliškou (bretaňská expertka:) otevřený všem příznivcům poznávání krajin vnitřních i vnějších připravujeme na konec července 2020.

Program:

Po úspěšných čtyřech ročnících chystáme i v roce 2020 výpravu pro max. 10 lidí, která zahrne harmonický koktejl relaxačních i poznávacích aktivit v jedné z nejkrásnějších částí Francie - v Bretani. Tentokrát bude našim hlavním cílem její největší ostrov: Belle-Île (v překladu Krásný Ostrov). Výprava se ponese se v podobném přátelském duchu jako ty předchozí, nicméně cíle našich výletů budou nové:) Těšit se můžete na dva dny v Nantes, s ubytováním v samém centru, kousek od hradu bretaňských knížat, a pak již nespoutaná přírodní krása ostrova Belle-Île, vítr ve vlasech při dechberoucích výhledech na bretaňské pobřeží, procházky po magických kamenných městečkách, prozkoumávání pozůstatků starých keltských civilizací i typických majáků, výtečné bretaňské palačinky, domácí cider a další místní speciality, koupání v Atlantiku, nasávání atmosféry.

Ve zdejším přístavu Le Palais se nachází citadela upravená Vaubanem v 2. pol. 19. století. Pobřeží se chlubí zajímavými skalními útvary a jeskyněmi jako Grotte de l´Apothicairerie. Pláž Plage de Donnant je díky velkým vlnám ideální pro surfování, dalšími zdejšími plážemi je Port Kérel a Plage des Grands Sables.
Nebude chybět každodenní jóga a pro zájemce neformální lekce francouzštiny na míru a možnost vzájemného obohacování se v interakcích jak v rámci naší malé skupinky cestovatelů, tak v setkávání se s místními lidmi, ale i prostor na to být osamotě a doladit si program podle sebe.....zkrátka výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat :)

Adresa:
Le Relais Côtier
Sauzon
Francie
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
18 000 Kč
Na akci vás zve...
Šárka
Soudková
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 25. Září 2020 - 16:30
Středa, 30. Září 2020 - 18:30