Božská Kambodža

Pátek
15.02.2019
- Pondělí
25.02.2019
Pobyt
O akci:

Jedinečná kombinace jógové cesty v ráji magické Kambodži. Pojďte si dopřát, prožít a užít dary a skryté poklady, které nám může Kambodža nabídnout. Abychom ten život žili a vnímali v každé buňce. V přítomnosti. Někdy je dobré poodstoupit z našeho zaběhnutého režimu a vidět sami sebe i svět s nadhledem a lehkostí, která je Kambodži vlastní. Poznávací zájezd, který lze i prodloužit.

Tato jógová cesta nás zavede do samotného centra Kambodži, do malebného městečka SIEM REAP. Jógová praxe v retreat centru Blue Indigo Yoga, poznávání místní kultury. Navštívíme chrámový komplex ANGKOR WAT zapsaný v UNESCO. Projedeme se na tradiční dřevěné lodi po jednom z největších jezer jihovýchodní Asie Tonle Sap s plovoucími vesnicemi. Cestu ukončíme na exotickém ostrově KOH RONG, kde nádherné bílé pláže omývají křišťálové vody Jihočínského moře.

Pro další informace nás prosím neváhejte kontaktovat na info@indigojoga.cz

Cena nezahrnuje dopravu (orientační ceny letenek závisejí na momentální nabídce leteckých společností a pohybují se v rozmezí 18 – 22.000 Kč/zpáteční letenka), individuální cestovní pojištění, stravu vyjma uvedeného, víza 30$.

Program:

1. AŽ 5. DEN
MÍSTO KONÁNÍ : SIEM REAP
UBYTOVÁNÍ v BLUE INDIGO YOGA

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích v resortu Blue Indigo, který se nachází v zahradě s tropickou zelení. Místo je velmi klidné, považováno za oázu klidu. V blízkosti je řada obchůdků, barů a restaurací. Pokoje jsou vybaveny větráky, koupelnou s WC. Resort nabízí dvě velmi prostorné terasy jako stvořené pro relaxaci, cvičení i zábavu. Wi-Fi ve společných prostorách.

V ceně ubytování v Blue Indigo, je snídaně o několika chodech servírovaná v souladu s principy ájurvédy (ovocný talíř, 2 vejce upravená na různé způsoby dle Vašeho přání, výborný rozpékaný chléb, máslo, džem, káva, čaj, mléko, ovocné šťávy) a veganský/vegetriánský oběd.

5x denně jóga/meditace
celodenní výlet na chrám Angkor Wat
výlet na jezero Tonle Sap

6.-10. DEN
CESTA PO KAMBODŽI A PLÁŽOVÁ POHÁDKA OSTROVA KOH RONG
Na ostrově Koh Rong nenajdete auta ani motorky, betonové silnice ani stavby, žádné velké hotelové resorty. Jen romantické dřevěné bungalovy, opuštěné pláže s jemným bílým pískem a křišťálově teplou vodou, neporušené džungle a dokonalý klid.

V ceně pobytu je zahrnuta všechna doprava na/z ostrov a ubytování se snídaní!

Těšit se můžete na:
- procházku džunglí k vodopádům a dalších částí ostrova
- možnost pronajmout si kajak, zahrát si badminton a volejbal, šnorchlování
- jóga na pláži při východu a západu slunce

Adresa:
Siem Reap
Kambodža
Typ akce:
Pobytové akce
Cena:
18.499
Rezervační poplatek 8.499 Kč je potřebné zaplatit do 1.prosince
Na akci vás zve...
Pavla
Michálková
Go to top

Nejbližší akce

Lisabon s jógou a shiatsu
Čtvrtek, 22. Srpen 2019 - 15:00
Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 23. Srpen 2019 - 17:00
 Psychologie yogy a harmonizace čaker
Pátek, 23. Srpen 2019 - 19:00