Shakti sadhana - kurz jógy pro ženy

Úterý
04.09.2018
- Úterý
06.11.2018
Kurz
O akci:

Síla ženského kruhu je nezanedbatelná, a proto přišel kurz terapeutické jógy pro ženy. Ucelený cyklus 10 prodloužených lekcí (90minut), které se budou věnovat ženskému tělu a duši, jeho potřebám a výzvám. V bezpečném prostředí uzavřené malé skupiny (max 9 žen) budeme probouzet naši ženskou sílu a navracet samy sobě životní energii, uvolněnost a radost. Pronikneme do tajů účinných technik jógy (zejména meditace, umění dechu, tantra jógy a hormonální jógové terapie), ajurvédy (ajurvédská masáž, strava), budeme pracovat s životní vitální energií, zpívat mantry anebo se oddávat hlubokým relaxačním metodám, jež blahodárně regenerují a omlazují organismus (yin jóga, yoga nidra). Dopřejeme si 10 setkání, které budou hýčkat naše tělo, hladit a léčit naši ženskou duši ♥

Pro koho je/není kurz vhodný?
Kurz je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, pro úplné jógové začátečnice i pokročilé adeptky. Jedná se o specifický kurz terapeutické jógy vystavený na míru ženským potřebám a proto předchozí zkušenost v józe je sice výhodou, ale nikoliv podmínkou. Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí, osoby s výrazně sníženou mobilitou, osoby v dlouhodobé rekonvalescenci anebo osoby trpící vážnějšími psychickými poruchami. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, lektorku :-)

Lektorka
Kurzem Vás provede zkušená a milá lektorka jógy, Karolína Leia Haškovcová. Karolína je známá svým klidným a vlídným přístupem k józe i k životu. Zaměřuje se převážně na jemnou jógu a její terapeutické využití pro lidský organismus. Její další specializací je yin jóga a jóga pro těhotné. Józe se věnuje přes 13 let a absolvovala řadu jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí. Miluje Indii, přírodu, tanec a fascinuje ji ajurvéda.
Více informací o lektorce: www.kayayoga.org

Registrace: kayayoga@outlook.com; +420 608 932 922

Kapacita je omezená (max 9 osob). V případě zájmu doporučuji rezervaci neodkládat!

Těším se na Vás!
Namasté ॐ,
Karolína Leia
(Kloním se s pokorou Tobě)

Shakti sadhana - kurz jógy pro ženy
Program:

Úterý 4. 9. - 6. 11. 2018 | 17.30 – 19.00 hod (10 lekcí * 90 min) ve studiu Itaka

Během 10 společných lekcí se budeme věnovat následujícím tématům (výčet není kompletní!). Metody budou vycházet převážně z jógové terapie a tantra jógy.

- umění správného dechu, dechové techniky
- práce s životní vitální energií
- energie pánevního dna a ženských orgánů
- hormonální systém ženy (léčení, povzbuzení)
- techniky pro zklidnění nervového systému
- yin jóga pro jednotlivé orgány
- jóga nidra a další metody hluboké relaxace
- práce s ženskými archetypy (hinduistická mytologie)

Adresa:
Studio Itaka
Korunní 35
Praha 2
Česká republika
Typ akce:
Kurzy
Cena:
2.500 Kč (při platbě do 10.8.2018), poté 2.800 Kč
Na akci vás zve...
Karolína
Haškovcová
Go to top

Nejbližší akce

Jóga proti bolestem v zádech
Pátek, 22. Březen 2019 - 16:00
Jin Jang jóga - Páteř jako opora života
Pátek, 22. Březen 2019 - 16:30
Jóga ticha
Pátek, 22. Březen 2019 - 17:00