Prožitkový kurz

Neděle
02.02.2020
- Neděle
22.03.2020
Kurz
O akci:

Jóga je čím dál tím oblíbenější, vyhledáváme ji z různých důvodů a je skvělé, že máme tolik možností, ze kterých můžeme vybírat. Nesmíme ale zapomínat, že jóga není výkonnostní sport a že nám může dát mnohem více, než jen fyzickou práci s tělem. Pojďte si to s námi ověřit a vytěžit z času stráveného na podložce maximum! Prožitkový kurz jógy bude jiný a je dost možné, že se vám „dostane pod kůži“.

O LEKTORCE
Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

KONTRAINDIKACE
Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Není vhodný pro těhotné a také pro studenty s vážnějším zdravotním omezením.

REZERVACE A PLATBA
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 399 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

Těšíme se na vás!

Program:

CO SI Z KURZU ODNESETE?

Těšit se můžete na osm plynule navazujících lekcí jógy, každou zaměřenou na jiné téma. Jógová praxe bude kombinací vinjása jógy a jin (relaxační) jógy, tak abychom nejprve rozhýbali energii, zahřáli se a poté se v pozicích zastavili pro hlubší uvolnění. Součástí lekcí budou i meditace, dechová cvičení, mantry a relaxace. Nemusíte se ale bát, pokud nejste „spirituálně“ založení jogíni nebo s tím nemáte příliš zkušeností, lekce budou vhodné pro každého a jejich průběh bude podobný klasickým otevřeným lekcím s jediným rozdílem, budeme se plně zaměřovat na prožitek který nám bude jógová praxe přinášet. Stačí tedy trochu otevřenosti a ochoty vyzkoušet si i něco nového.

Adresa:
Yoga Karlín
Březinova 13
Praha 8
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2199 Kč
Na akci vás zve...
Yoga Karlín
Go to top

Nejbližší akce

Pátek, 10. Červenec 2020 - 17:00
Úterý, 14. Červenec 2020 - 17:00
Pátek, 17. Červenec 2020 - 17:00