Polední jóga

Úterý
11.09.2018
- Úterý
13.11.2018
Kurz
O akci:

Umění je dovolit si se zastavit, i když mysl nám říká, že to nejde, jelikož nemáme příliš času. Pravda je taková, že času máme dostatek, je jen na nás, jak s ním naložíme.

Lekce jsou v rytmu jemně dynamické vinyasy, začínají krátkou meditací, pozdravy slunce, dynamickou sestavou a zakončené příjemnou relaxací. Kurz je vhodný pro všechny úrovně kromě naprostých začátečníků.

Těší se na vás lektorka Tereza Hausmanová!

Program:

V lekcích bude kladen důraz na kultivaci všímavosti (mindfulness) pohybu, těla a myšlenek, což vede k prohloubení vztahu sama k sobě, snížení stresu a celkově lepšímu zvládání stresových situací. Budeme plynout s dechem, zvědomíme a prohloubíme dech pro úplné uvolnění a zároveň otevření těla. Díky většímu zvědomení těla se naučíme správné provedení jednotlivých pozic a prohloubí se tak prožitek jednotlivých asán.

Do každé lekce bude lektorka prolínat některou z oblastí osobního rozvoje (např. sebeláska, vlastní hranice, vnitřní kritik, vyslyšení intuice, atd.). Záměrem je, abyste se po lekcích cítili spokojeně, více uvolněni a ukotveni sami v sobě.

Adresa:
Jóga Letná
Dobrovského 20
Praha 7
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2180 Kč
Na akci vás zve...
Jóga Letná
Go to top

Nejbližší akce

Jóga proti bolestem v zádech
Pátek, 22. Březen 2019 - 16:00
Jin Jang jóga - Páteř jako opora života
Pátek, 22. Březen 2019 - 16:30
Jóga ticha
Pátek, 22. Březen 2019 - 17:00