Malý kurz vinyása jógy

Pondělí
01.10.2018
- Pondělí
29.10.2018
Kurz
O akci:

Přijďte se naučit správně propojit dech s pohybem a využít je tak ve váš prospěch, aby bylo cvičení jógy pro vás plnohodnotné.

Program:

Koukneme se pod pokličku dýchání - hlavní pozornost budeme věnovat udžájí dechu v Pozdravu Slunci a dopodrobna si rozebereme jeho jednotlivé asány.
Stojné, balanční pozice. Naučíme se, jak správně stát v Samasthitihi, co dělat, aby byl bojovník silný, a jak si udržet balanc na jedné noze. Zaměříme se opět na dech a jeho funkčnost ve stoje. Nebudou chybět ani bandhy - zámky.
Předklony ve stoje i vsedě, hluboké předklony a jejich síla vhledu dovnitř. Naučíme se používat břicho jako nástroj dechu pro snazší předklon.

Rotace ve stoje, vsedě i vleže - jsou důležité pro správnou funkčnost orgánů, především pak trávicího traktu. Detoxikují tělo a ulevují od bolesti zad. Jejich správné provedení závisí na správné technice. Ukážeme si, jak se dostat do rotací šetrně, a jak se v nich cítit příjemně, abychom mohli dýchat.

Každý týden se budeme věnovat jedné pránajámické technice a meditaci. Praktikanti obdrží skripta k probranému obsahu pro samostudium.

Adresa:
Dům jógy Anděl
Ostrovského 11/16
Praha 5, 150 00
Česká republika
Typ akce:
Cena:
1200 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 26. Duben 2019 - 17:00