Kurz jógy pro cyklisty

Středa
02.09.2020
(17:20 - 18:30)
Kurz
O akci:

Je všeobecně známo, že speciálně sestavené jógové cvičení je výborným doplňkem k cyklistice a pomáhá celé řadě profesionálních cyklistů. Například Bradley Wiggins, vítěz Tour de France z roku 2012, se díky jógové praxi lépe soustředí a skrze jógové pozice posiluje celé tělo.

Co s sebou?
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Kurz o 10 lekcích po 70 minutách je určen pro uzavřenou skupinu cvičících.

Program:

Speciálně sestavený jógový program díky důrazu na efektivní protažení těla pomáhá předcházet klasickým následkům našich vyjížděk – namoženým nohám, bolení za krkem či v zápěstí. A nejen to. Dokáže zvýšit vytrvalost, koncentraci a učí pracovat s dechem. Také zlepšuje rovnováhu a koordinaci pohybu, což oceníte jak v terénu, tak na silnici.
Jógová lekce bude směřovat k protažení, uvolnění a posílení těch částí těla, které jsou na kole nejvíce namáhané. Naučíte se jógové pozice (asány), které se zaměřují na sílu nohou, spodních zádových svalů a ohybačů v oblasti boků a kyčlí. Budeme věnovat pozornost dechu a jeho vědomé kontrole. Nevynecháme ani cviky na zvýšení pružnosti těla s ohledem na rozsah, který je u každého člověka jiný.

Adresa:
Dům jógy Příbram
Plzeňská 76
Příbram
Česká republika
Typ akce:
Cena:
1290 Kč
Na akci vás zve...
Dům jógy Příbram
Go to top

Nejbližší akce

Středa, 30. Září 2020 - 18:30
Pátek, 2. Říjen 2020 - 16:00