Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz

Sobota
05.05.2018
- Neděle
06.05.2018
Kurz
O akci:

Úžasný energií nabitý víkendový kurz (sobota a neděle) Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, během kterého se naučíte celou sestavu HJT, antistresové techniky a dozvíte se mnoho užitečných informaci!

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues! Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!

HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální disbalancí.

Lektorka: Mgr. Linda Lacinová (certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky)

Co s sebou: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici v jógovém studiu), lehké občerstvení během dne. Pitný režim je zajištěn!

​Ubytování: možnost přenocování v Shanti Yoga Studiu za 200,- na noc! Je zde sprcha, WC, malá kuchyňka, jógamatky, deky! Pokud chcete větší pohodlíčko, nafukovací karimatku nebo spacák si vemte svůj :-)

Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Absolvování tohoto semináře neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny.

Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den :-)

Těším se na Vás!

Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz
Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz
Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz
Hormonální jógová terapie pro ženy - víkendový kurz
Program:

Kdy: sobota od 9:00 do 17:00 a neděle od 9:00 do 15:00

Během tohoto víkendu se naučíte a 4x si zacvičíte celou sestavu, dále na Vás čekají antistresové a pranajamické techniky z HJT a dozvíte se spoustu zajímavých informací z oblasti fungování hormonálního systému i jógy.

Adresa:
Shanti Yoga Studio
Šubertova 4, Ostrava
Ostrava
Typ akce:
Kurzy
Cena:
2490 Kč

Studio

Na akci vás zve...
Linda
Lacinová
Shanti Yoga Studio
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jogové terapie
Pátek, 21. Prosinec 2018 - 17:00
Hormonální jóga pro muže - víkendový seminář
Pátek, 21. Prosinec 2018 - 17:00
Vánoční jóga
Pondělí, 24. Prosinec 2018 - 8:00