Hormonální jóga pro ženy - ranní měsíční kurz

Středa
03.10.2018
- Středa
31.10.2018
Kurz
O akci:

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí. Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

Během pěti 90 minutových lekcí se naučíte celou sestavu Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues, kterou si pak můžete cvičit doma.

Kurz vede certifikovaná lektorka Eva Janyšková.

Hormonální jóga pro ženy - ranní měsíční kurz
Program:

Lekce budou probíhat každou středu od 7:00 do 8:30 hodin, 1. lekce se koná 3.10.2018 (další lekce - 10.10., 17.10., 24.10., 31.10.).

Během měsíčního kurzu se naučíte celou, zhruba půlhodinovou sestavu na harmonizaci ženského těla, včetně protistresových cviků.

Adresa:
Centrum hormonální jógy
Umělecká 4
Praha 7
Česká republika
Typ akce:
Cena:
2800,- Kč
Na akci vás zve...
Centrum hormonální jógy

Lektor jógy

Eva
Janyšková
Go to top

Nejbližší akce

Víkendový seminář hormonální jógy
Pátek, 26. Duben 2019 - 17:00